• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ograniczenie przesyłu danych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:22
Gość napisał
Hrabi napisał
no minister to pewnie zadba tylko o swoja kieszen a nie o nas, niestety takie sa realia, nawet afryka bedzie miec lepszy dostęp do internetu niż polacy bo podobno zuckenberg chce stworzyć sieć dronów z wifi nad afryką.
No o dronach w Afryce jeszcze nie slyszalem :D


Ha ha:D No ja też pierwsze słysze. Ale taka prawda. My jesteśmy czasami tak technologicznie zacofani, że szok. Niezbyt to fajne no ale co zrobić. Przyjdą i takie czasy o jakich piszesz wtedy dopiero będzie..
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:59
Troszkę z tym przesadzacie ponieważ Polska to kraj gdzie żyje prawie 40 mln ludzi. Nie wszyscy mają dostęp do internetu i na małych wioskach jest jeszcze z tym problem ale w miastach nie ma raczej problemów z dostępm i nie narzekałbym na to. Jedyne co uważam jest u nas na minus to umiejętność wykorzystania komputerów szczególnie przez administrację publiczną. Dla nich komputer jest tylko trochę inną maszyną do pisania i nic poza tym.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 12:38
bardzo ciekawe te sposoby na kontrolowanie ilosc przesyłu danych ale w większości sieci jest już tak że nie odłaczaja internetu tylko zwalnia się tranfer :)
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:45
W Orange dostaje się smsa i wiesz kiedy przystopować, poza tym ja zwyczajnie mam wyłączony internet, zwykle korzystam z wifi, a jak nie ściąga to dopiero go włączam.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:11
no ja o dronach czytałem kiedys - to ma byc taki projekt łączący afryke i biedne kraje z internetem - idea szczytna ciekawe jak pójdzie zuckenbergowi wykonanie ;p
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 10:58
Oczywiście najlepiej sprawdzić czy pakiet nam wystarczy metoda prób i błedów, tzn. jesli raz nie wystarczył pewnie i kolejnym nie będzie. Kraży powszechna opinia, co wynika również z badań, że Polak potrzebuje miesięcznie między 13 a 20 GB. Większość pożytkowana jest na oglądanie filmów i słuchanie muzyki, przeglądanie stron internetowych.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 10:03
Ja mam 1gb i jest okej, wystarcza spokojnie. Często w drodze sprawdzam rożne rzeczy, nie korzystam co prawda wciąż, bo i w domu i w pracy mam dostęp do internetu. Myślę jednak, ze mając mniejszy pakiet trudno go nie przekroczyć.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:00
bedlam napisał
Troszkę z tym przesadzacie ponieważ Polska to kraj gdzie żyje prawie 40 mln ludzi. Nie wszyscy mają dostęp do internetu i na małych wioskach jest jeszcze z tym problem ale w miastach nie ma raczej problemów z dostępm i nie narzekałbym na to. Jedyne co uważam jest u nas na minus to umiejętność wykorzystania komputerów szczególnie przez administrację publiczną. Dla nich komputer jest tylko trochę inną maszyną do pisania i nic poza tym.


Masz sporo racji. A idąc tym tropem jaki był sens komputeryzacji skoro starczyłaby zwykła maszyna do pisania. Dla mnie to totalnie bez sensu. Często firmy mają komputery i nie mają do nich podpiętej sieci wifi i tak dalej..totalnie bez sensu.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:40
jagoda napisał
Ja mam 1gb i jest okej, wystarcza spokojnie. Często w drodze sprawdzam rożne rzeczy, nie korzystam co prawda wciąż, bo i w domu i w pracy mam dostęp do internetu. Myślę jednak, ze mając mniejszy pakiet trudno go nie przekroczyć.


1GB to absolutne minimum. I nie mówię tutaj o jakiś nie wiadomo jakich wyczynach. Zwykłe sprawdzanie poczty i przeglądanie internetu i to ledwo wystarcza czasami. Strony są tak przeładowane wszystkim że bardzo łatwo taki pakiet przekroczyć.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:39
Rzeczywiście 1GB to jak na dzisiejsze standardy to naprawdę mało. Oczywiście jeżeli ktoś głownie korzysta z hotspotów czy ze swojego routera w domu no to więcej mu nie potrzeba nawet pewnie za dużo jeszcze będzie.
Cytuj
Odpowiedź