• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ograniczenie przesyłu danych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 14:07
Zdarza się Państwu, że transfer danych zużywa się przed czasem? Rachunek okazuje się dwa razy wyższy niż zakładaliśmy? Są metody na kontrolowaniem przesyłu danych. Znają je Państwo? tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 11:42
Jasne, ze sie zdarza, dlatego powiekszylem sobie pakiet, a poza tym zwykle mam wylaczone polaczenie i gdzie moge korzystam z wifi.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 11:51
Nie a jakie to są? Ja po prostu albo zwiększam pakiet od razu albo kontroluję to sprawdzając ile mi zostało. Ale już nie raz niestety zeżarło mi całe pieniądze właśnie z tytułu braku GB także no niezbyt fajna sytuacja.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:27
kazik napisał
Jasne, ze sie zdarza, dlatego powiekszylem sobie pakiet, a poza tym zwykle mam wylaczone polaczenie i gdzie moge korzystam z wifi.


Ja przez 4 miesiące w ogóle nie korzystałem z telefonu w telefonie i teraz znów wykupiłem pakiet i nie wiem jak do tej pory radziłem sobie bez bo to takie wygodne!
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:49
w tmobile ciagle sie zdarza, nie wiem ile mam danych do wykorzystania ale nieraz mam po 5 dniach już maxa i mi zwalnia internet a szkoda :(
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:23
Sory ale jesli chodzi o internet to nie lubię limitów. Tak w domu jak i na urządzeniach mobilnych. Nie rozumiem dlaczego jeszcze funkcjonuje coś takiego jak limity. Ale z rugiej strony nie mam co narzekać ostatnio za granicą, dodam że w Europie, w 5 gwiazdkowym hotelu powiedzieli mi 8 euro za 24h dostępu do interntu. U nas najtańsze motele mają darmowe Wi-Fi w standardzie. Także pewnie nie jest jeszcze z nami tak źle.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:52
takie ograniczenia są mega archaiczne, nie powinno ich być - interet powinien byc darmowy i ogólnodostepny. ale w naszym kraju chcą na wszystkim zarobić.
Cytuj
be free like a child
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:52
Niby nowy minister od cyfryzacji ma zadbac o lepszy doste do internetu, ale nie wiem czy jakkolwiek to wplynie na ceny pakietów :)
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:47
no minister to pewnie zadba tylko o swoja kieszen a nie o nas, niestety takie sa realia, nawet afryka bedzie miec lepszy dostęp do internetu niż polacy bo podobno zuckenberg chce stworzyć sieć dronów z wifi nad afryką.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:25
Hrabi napisał
no minister to pewnie zadba tylko o swoja kieszen a nie o nas, niestety takie sa realia, nawet afryka bedzie miec lepszy dostęp do internetu niż polacy bo podobno zuckenberg chce stworzyć sieć dronów z wifi nad afryką.
No o dronach w Afryce jeszcze nie slyszalem :D
Cytuj
Odpowiedź