• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2016 14:36
VanElias napisał
Ale jednak rozwijają się i ich placówek przybywa w całym kraju. Może nie są tacy znowu najgorsi? Jest zapotrzebowanie to i istnieją takie firmy, podobnie jak chwilówki. Wie ktoś coś bliżej, ile kosztuje księgowość? Od czego zależy w Tax care cena?


Oczywiście że się rozwija. Osób chętnych do pracy jest w kraju bardzo dużo. Sęk w tym, że jaka płaca taka praca.
Oczywiście w całej populacji osób korzystających z usług firmy, są zarówno zadowolone jak i niezadowolone. Ale też nawet najlepszy samochód sie psuje. Tak więc nie można uogólnić. Ja przedstwiłem konkretne przypadki osób, małego odsetka niezadowolonych. Po prostu trzeba zawsze czytać to co się podpisuje i nie być bezkrytycznym. Opłty w Tax Care są różne, w zależności od ilości faktur.Trzeba pamiętać też o długim 3 miesiecznym okresie wypowiedzenia.
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 9.4.2016 14:45
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Osman

Niezarejestrowani

22.4.2016 13:07
Ja za pośrednictwem Tax Care otwierałem swoją działalność. Pomogli mi w formalnościach i doradzili formę działalności oraz pomogli z finansowaniem. Za pośrednictwem kuriera otrzymałem umowę i inne niezbędne dokumenty do podpisania. Potem wszystkim zajęła się już firma. Ja tylko złożyłem wniosek CEIDG1.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 20:30
Moje osobiste zdanie jest takie,ze to firma moloch. Ludzie zatrudniani są z różnymi kwalifikacjami i trzeba mieć szczęście, żeby na dobrego trafić. A nie za dużo klientów przypada w tej firmie na jednego doradcę? Dadzą radę to wszystko solidnie ogarnąć? I ten długi czas wypowiedzenia też mi się nie podoba i mówi sam za siebie.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2016 20:30
Wypowiedź została zmieniona przez: Mela 22.4.2016 20:30
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

23.4.2016 10:02
temat Tax Care przewija się co jakiś czas na forum. Proszę zajrzeć na forum o kredytach, tam są komentarze.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Blazej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 9:52
Czy tax care jest w holdingu z getinem? Znajomy mi ostatnio tak mowil, to prawda?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

26.4.2016 10:11
Blazej napisał
Czy tax care jest w holdingu z getinem? Znajomy mi ostatnio tak mowil, to prawda?


Tax Care,Idea Bank,Idea Leasing wszystkie te instytucje finansowe wchodzą w skład Getin Holdingu S.A.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź