• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tax Care - co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jakub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 11:28
Witam .Moja działalność dopiero raczkuje.Ponoć właśnie dla takich ludzi jak ja jest Tax Care.Na rynku za długo nie działaja ,ale czasami długi staż nie zawsze znaczy ,ze coś jest dobre.Swiadczą pomoc w usługach księgowości.Czy jesteście zadowoleni i jak to wyglada cenowo? Pomagają tez finansowo - kredyty.Trudno o kredyt z krótkim stażem działalności.Czy warto tam wziąć kredyt? Wychodzi drogo?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 14:59
Według mnie, lepiej samemu udać się do banku, w którym masz konto firmowe. Przynajmniej pewne miejsce. Nie wiem, jak dziś działa Tax Care, ale kiedyś moja żona nie miała za dobrego zdania o tej firmie. Może teraz się coś zmieniło na lepsze. Żona skarżyła się na kontakt z doradcą i jakość obsługi, ale to było kilka lat temu.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2016 22:02
Przepraszam że to napiszę, ale znów brzmi to jak wpis doradcy z tax car:) Przecież ta firma działa już kilka lat, a kredytów nie udziela, udzielają je banki ...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
korek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 9:10
Ale do końca ubiegłego roku była oferta pożyczki-nawet bezzwrotnej.Spłacać trzeba tylko odsetki a po okresie spłat wystąpić z wnioskiem o umorzenie.Wiem, bo mój brat brał dla siebie-20000.Teraz też można brać tam kredyty na działalność.
Cytuj
haiko

Niezarejestrowani

8.4.2016 11:39
korek napisał
Ale do końca ubiegłego roku była oferta pożyczki-nawet bezzwrotnej.Spłacać trzeba tylko odsetki a po okresie spłat wystąpić z wnioskiem o umorzenie.Wiem, bo mój brat brał dla siebie-20000.Teraz też można brać tam kredyty na działalność.
I serio umorzyli kapitał? Nie wydaje mnie sie...Leiej starac sie o dotacje z UP
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 12:58
ten bezzwrotny kredyt wychodzi cenowo mniej więcej tak jak ten normalny z tym że trzeba jeszcze księgowość wziąć i trzeba go wziąć na maksymalny okres ...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 13:14
Po pierwsze pożyczki bezzwrotnej już nie ma od kilku miesięcy.

Po drugie. Pożyczka bezzwrotna nie była bezzwrotną. Zawierając umowę, kredytobiorca zobowiązywał się do terminowej spłaty odsetek i ubezpieczenia przez okres 119 m-cy. Jeśli prawidłowo wywiązywał się z umowy, to w 120 racie pożyczka była umarzana. Sek w tym , że spłaty odsetek i ubezpieczenia były tak wysokie, że klient i tak spłacał ponad 150 % wartości. Ja natomiast rozmawiając z klientami o tym, podchodziłem do tego w następujący sposób. Jeśli nie mieli pieniędzy na rozkręcenie działalności, proponowałem wziąć tą pożyczkę, a następnie po pół roku, ją spłacić kredytem z innego banku. Wtedy oddałoby się pożyczkę i jej koszt za kilka miesięcy nie lat.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 13:33
carlos napisał
Według mnie, lepiej samemu udać się do banku, w którym masz konto firmowe. Przynajmniej pewne miejsce. Nie wiem, jak dziś działa Tax Care, ale kiedyś moja żona nie miała za dobrego zdania o tej firmie. Może teraz się coś zmieniło na lepsze. Żona skarżyła się na kontakt z doradcą i jakość obsługi, ale to było kilka lat temu.


Na rynku działają jakby dwie różne spółki Tax Care, zajmujący się obsługą księgową i Tax Care Partner, oferujący produkty finansowe Idea Banku. Jeśli chodzi o obsługę księgową, są na ten temat różne zdania. Ja osobiście zawsze mówie swoim klientom, że najlepiej jest znaleźć księgowego na miejscu, z którym się można dogadać. W Tax Care, jak w całej grupie kapitałowej jest tak duży przemiał ludzi, że można spodziewać się wielu "niespodzianek". Sam ostatnio miałem rozmowy z kilkoma klientami, którzy mieli i mają nadal problemy z urzędami skarbowymi - poginęły dokumenty, coś nie było poksięgowane. Jedna klientka mówiła wręcz o konieczności likwidacji firmy, bo nie mogła poprostować swoich spraw.
Inny klient był w Tax Care w sprawie kredytu, podpisywał wniosek kredytowy, a po dwóch miesiącach otrzymał do zapłaty faktury za usługi księgowe, mimo, że nie podpisywał żadnej umowy. Od kilku dni próbuje wyjaśnić sprawę doradca wpiera, że umowa była podpisana. Dał tez klientowi fajna radę, że jak chce zerwać umowę, to najlepiej niech zlikwiduje firmę. Bo to będzie najłatwiejszy sposób na zakończenie współpracy.

Trzeba pamiętać, że tam jest sprzedaż wiązana - jak chcemy przez Tax Care kredyt, mogą nam sprzedać obsługę księgową.

Zresztą zwracam uwagę na nieetyczne zachowanie doradców w całej grupie kapitałowej. Istota jej działania jest wielokanałowość docierania do klienta. Jeśli zostanie on zarejestrowany w systemie chociaż raz, potem nie może odgonić się od telefonów. Jesli złoży wniosek o kredyt, który zostanie odrzucony, może spodziewać się kolejnego telefonu, z lepsza ofertą.

Serdecznie zapraszam potencjalnych przedsiębiorców do kontaktu. Odpowiem na pytania zarówno z finansowaniem firmy jak tez z jej funkcjonowaniem.
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 8.4.2016 13:36
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2016 16:44
wychodzi na to ze to moloch .gubia sie w prowadzonych sprawach, sa niedoswiadczeni i po prostu naciagaja klientow.skoro sie firma rozwija nadal to wychodzi na to, ze sa klienci.ale nie ma sie co dziwic. duzo osob wchodzi w net i szuka tam pomocy,swoja droga chyba nikt kto mial z nia do czynienia,nie poleci jej znajomym.i ze takie firmy dzialaja na rynku.
Cytuj
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2016 12:40
Ale jednak rozwijają się i ich placówek przybywa w całym kraju. Może nie są tacy znowu najgorsi? Jest zapotrzebowanie to i istnieją takie firmy, podobnie jak chwilówki. Wie ktoś coś bliżej, ile kosztuje księgowość? Od czego zależy w Tax care cena?
Cytuj
Odpowiedź