• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gadżety reklamowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:46
Witam,
prowadząc firmę chciałbym ją w jakiś pozytywny sposób rozreklamować. Zastanawiałem sie ostatnio czy gdybym do zakupionych u mnie produktów dorzucać po breloku lub długopisie. Czy to w jakiś sposób pomogłoby mi rozreklamować firmę? To jest dobry pomysł czy raczej nie bardzo? Bo nie wiem już w co inwestować żeby bylo dobrze
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:14
Wiesz, pomysł na dodawanie gadżetów ze swoim logo do zakupionych u Ciebie produktów to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Może nawet dodaj info na stronie internetowej że do każdego zakupu gadżet griatis i wtedy zlecą sie Ci którzy uwielbiają takie dodatki do zakupów.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:56
Moim zdaniem pomysł nie jest zły, trzeba to tylko tez tak przemyśleć żebyś nie był na tym zbytnio stratny bo i po co masz wydawać pieniadze na spora ilość gadzetów jeśli Ci to nie zejdzie.Może zrób na Fb akcje ze rozdajesz coś tam za darmo, wtedy to sobie zrobisz reklamę.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:50
Pomysł jest fajny tylko musisz poszukac jakiejś konkretnej firmy która zrobi Ci te gadzety porządnie ale żebyś nie zapłacił za nie jak za zboże. Na necie widziałam kilka ciekawych ofert wiec na pewno coś znajdziesz tylko dobrze poszukaj.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:09
Ja sama widziałam ostatnio chyba ze trzy reklamy takich firm które oferują stworzenie ciekawych gadżetów reklamowych. Powiedz mi jeszcze Ty masz jakieś swoje logo?Bo bez tego troche szkoda żeby robić takie gadżety. Wymyśl sobie coś, co sprawi ze staniesz sie rozpoznawalny chociażby przez same logo. To już bedzie jakiś sukces.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:02
Ciekawe gadżety reklamowe znajdziesz na madruk.pl Korzystałem kiedyś z ich oferty i byłem bardzo zadowolony. Zlecenie wykonali bardzo szybko i mają atrakcyjne ceny. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć firmę, która robi naprawdę dobre gadżety. Ja oprócz długopisów na Twoim miejscu dorzuciłbym też kalendarz, jakiś zeszycik albo jeszcze coś innego.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:38
Kalendarz to dobry pomysł ale chyba bardziej pod koniec roku. Ja słyszałem też o parasolach z logiem firmy, koszulkach, torbach i innych fajnych gadżetach. Wydaje mi się, że klienci chętniej wracają do firm od których dostali jakiś gratis nawet jeśli na ogół są to mało przydatne rzeczy:)
Cytuj
PrimaBalerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 16:28
Dobre są właśnie takie gadżety, które mogą zobaczyć też inni. Nie raz zdarzało mi się sprawdzać nazwę, którą zobaczyłam na torbie na zakupy która akurat przypadła mi do gustu. Często też, gdy ktoś pożycza mi długopis czytam napisy na nim, więc myślę, że to dobry sposób reklamy. Jest też dużo stron internetowych dla łowców gadżetów, można zgłosić, że w Twojej firmie jest możliwość zdobycia gadżetu przy zakupie czy jako nagroda - to też jest dobra reklama.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:48
my teraz powoli juz myslimy nad gadzetami na zime dla pracownikow chcemy zrobic jakies kalendarze-notesy i długopisy tak zeby wraz z zyczeniami wysłac do kontrahentów i by mieli cos w rece co im przypomni jacy swietni jestesmy :D
Cytuj
Symetryczno Liryczna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 13:55
Pomysł z kartkami jest idealny, nawet w okresie wakacyjnym firma może wysłać życzenia udanego urlopu i tak w zależności od branży firma sprzedająca części czy kosmetyki samochodowe może życzyć braku motoryzacyjnych niespodzianek na drodze itp. - bardzo dobra i na pewno wzbudzająca sympatię inicjatywa. Innym pomysłem są balony do których dzieci na pewno podejdą i o ile taki maluch nie zwróci uwagi na sam nadruk na baloniku, jego rodzice na pewno sprawdzą czym zajmuje się dana firma.
Cytuj
Odpowiedź