• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gadżety reklamowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:33
w moim mieście bardzo przyciągające są wszelkie zniżki, z resztą tak jest chyba wszędzie. ostatnio jeden ze sklepów proponował ludziom na ulicy losowanie karteczek - były to kupony rabatowe, ludzie po wylosowaniu od razu szli do sklepu, wydaje mi się że ten pomysł był świetny. Jeśli sprzedajesz rzeczy które może kupić każdy, a nie wyłącznie określona grupa odbiorców myślę, że jest to idealna inizjatywa
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 15:34
długopis to zawsze dobry pomysł, tym bardziej że te z promocji zazwyczaj są często pożyczane i przekazywane dalej, ktoś na początku roku akademickiego komuś pożyczy, ten ktoś nie odda ale za parę dni pożyczy komuś innemu. ja sam w ciągu roku ''przekazywałem'' z 5 długopisów z logo różnych firm
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:55
Długopis z logo to raczej dobry rodzaj promocji bo jak ktos często z takiego korzysta to siła rzeczy nazwa sama w sobie pozostaje w głowie i to dość skuteczny rodzaj promocji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 15:15
A mnie właśnie denerwują te wszędobylskie wlepki, długopisy, banery. W dobie internetu te wszystkie rzeczy powinny byc zakazane. Niby po co to komu. Reklamy i tak nas zalewają z każdej strony.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:18
kiedy zamawiacie gadzety na swieta? czy oplaca sie juz teraz o tym pomyslec ? czy ceny beda teraz jeszcze nizsze niz przed swietami ?
Cytuj
eni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 10:44
Lolek napisał
Witam,
prowadząc firmę chciałbym ją w jakiś pozytywny sposób rozreklamować. Zastanawiałem sie ostatnio czy gdybym do zakupionych u mnie produktów dorzucać po breloku lub długopisie. Czy to w jakiś sposób pomogłoby mi rozreklamować firmę? To jest dobry pomysł czy raczej nie bardzo? Bo nie wiem już w co inwestować żeby bylo dobrze

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na rozreklamowanie firmy.Z osobistych doświadczeń wiem, że to się sprawdza. Warto zainwestować w artykuły reklamowe dobrej jakości.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:16
Takie gratisy są zawsze mile widziane. Drobnostki dodawane do rachunku, czy jakaś odręcznie napisana karteczka z podziękowaniem lub zaproszeniem na zakupy ponownie, to wszystko sprawia, że klient czuje się doceniony i dopieszczony.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.8.2014 12:54
Zorganizuj jakiś event. Jeśli nie wiesz jak do tego się zabrać możesz skorzystać z jakieś firmy od organizacji tego typu przedsięwzięć (4MAT).
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:49
Fajny pomysł i na pewno dzięki temu klienci będą miło wspominać zakupy u ciebie w sklepie. Ja sama lubię jak mi coś dorzucają do zamówienia. Potem chętniej do takiego sklepu wracam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 23:41
A wg mnie gadżety są dobre, ale raczej dla firm mających już jakąś pozycję na rynku i to bardziej wpływa na dbanie o nasz wizerunek niz faktyczne rozreklamowanie. Pewnie, mi też jest miło, jak ktoś mi dorzuci długopis czy brelok do zakupów, ale to wcale nie przesądza o tym, że wrócę w to samo miejsce. Lepiej te pieniądze zainwestować w promocję internetową (bardzo ważną w dzisiejszych czasach) no i narzędzie komunikacji z klientem. Ludzie prędzej przyjdą, jak im powiemy, że mamy promocje niż jak że dostaną breloczek gratis ;) Dlatego dobrze sprawdza się newsletter. U mnie w sklepie są to powiadomienia smsowe - bo są szybsze i skuteczniejsze. Sms niemal od razu zostanie przeczytany przez osoby zainteresowane.:)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź