• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gadżety reklamowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 11:12
A ja właśnie jestem zdania,że brelok albo długopis to głupie gadżety reklamowe. Gubia się tak więc nie będą pełniły swojej funkcji reklamowej. Sama na Waszym miejscu zainwestowałabym w coś innego, bardziej oryginalnego.
W sieci jest wiele katalogów. Można przecież zastanowić się nad minilatarką albo nad organizerem.
Sama w najbliższym czasie chciałabym zakupić trochę gadżetów reklamowych do firmy. Myślałam nad korkociągiem. Myślicie, że może się to sprawdzić? :)
Będzie to dobrze odebrane?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 11:38
Mela napisał
A ja właśnie jestem zdania,że brelok albo długopis to głupie gadżety reklamowe. Gubia się tak więc nie będą pełniły swojej funkcji reklamowej. Sama na Waszym miejscu zainwestowałabym w coś innego, bardziej oryginalnego.
W sieci jest wiele katalogów. Można przecież zastanowić się nad minilatarką albo nad organizerem.
Sama w najbliższym czasie chciałabym zakupić trochę gadżetów reklamowych do firmy. Myślałam nad korkociągiem. Myślicie, że może się to sprawdzić? :)
Będzie to dobrze odebrane?
A jaka to firma?
Cytuj
catrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2016 18:50
Długopisy i inne artykuły papiernicze moim zdaniem są bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli chodzi o gadżety reklamowe. Zastanów się do kogo będziesz próbował trafić, jaki zasięg i jaka branża - warto dobrać gadżety promocyjne związane mocno z branżą w jakiej działasz żeby jeszcze łatwiej kojarzyła się twoja firma. pozdrawiam
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
ireks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.6.2017 11:55
to jest bardzo fajny pomysł ale trzeba go przemyśleć. dobrze zeby znajdowało się tam atrakcyjne logo czy znak towarowy, tylko wtedy przyniesie to efekt bo będzie zapamiętane. ale jak już ropzoczynasz taka kampanię to nie zapomnij sobie go zastrzec
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
KamilF

Niezarejestrowani

27.2.2018 8:44
Moim zdaniem klienci dużo lepiej reagują na zniżki, nawet takie kilku procentowe. Ja prowadzę sklep internetowy i ostatnio zacząłem korzystać z nowopowstałej wtyczki do wordpressa od playsms, która umożliwia zarządzanie powiadomieniami SMS w prosty sposób, np do sms-a z podziękowaniami za zakup dorzucam pięcioprocentowy kod zniżkowy na następne zakupy
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
KingKarol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2018 10:43
Ja co roku wysyłam kalendarze. Na początku też byłem średnio do tego przekonany, bo wszyscy mówią, ze to przereklamowany sposób, ale klienci z którymi stale współpracuję pod koniec roku pytają o nie. Z tego co mówili to kalendarz służył im cały rok, nie rozkleił się, więc jakość zdecydowanie na tak! To też świadczy dobrze o mojej firmie, bo wiadomo, że stawia na jakość. A kalendarze i zresztą inne gadżety zamawiam na http://www.copypoint.pl/. Tak jak napisałem jakosć bardzo dobra, zamówienia też przychodzą bardzo szybko i nigdy nie mam problemu w kontakcie z firmą.
Cytuj
arnie

Niezarejestrowani

7.1.2019 22:32
Kalendarze są ok, ale tylko na początku roku. Teraz akurat jest na nie dobry czas. W czerwcu lub lipcu raczej nie ma sensu zamawiać ich większej ilości. W drukarniach znajdziesz, np. typowe trójdzielne oraz inne, np. jako zakładka do książki.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź