• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:27
Witam,
jakiś czas prowadzę już firmę. Zazwyczaj bywało tak że moi klienci płacili na czas. Niestety ostatnio trafił mi sie taki klient, od którego za nic nie mogę odzyskać moich pieniędzy. Chce zdecydować się na windykacje ale nie wiem jaką firme windykacyjna wybrać. Kogo polecacie?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:08
Ja proponuję rozejrzeć się w najbliższej okolicy za tego typu usługami, jakoś tak wolałabym ''swojego'' jeśli chodzi o pieniądze. Podobno dobrą firmą jest KRUK, ale nie wiem czy tak jest.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:20
Na Twoim miejscu poszperał bym troche w internecie i sprawdził , jakie firmy polecaja inni przedsiębiorcy. Nie koniecznie musisz brać kogos z własnej okolicy bo taka firma moze okazać sie nieskuteczna.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:17
Może zamiast od razu lecieć do windykacji skorzystaj na początku z faktoringu? Myślę, że w krótkim czasie odzyskają Twoje pieniądze:) Moim zdaniem windykacja i sąd to już ostateczność dlatego w swojej firmie raczej się do tego nie uciekam.
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 20:26
może i sąd to ostateczność ale takie pismo od adwokata może mieć natychmiastowy skutek, zatem akurat jestem za drogą przed sądową. To nikomu nie zaszkodzi a może dać skutek natychmiastowy.
Cytuj
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:00
o tak pismo od adwokata może coś zacząć działać. Moze klient , który zalega Ci z pieniędzmi jak zobaczy pismo od adwokata to sie wystraszy i od razu zapłaci
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:34
czemu od razu chcesz sie zdecydować na firmę windykacyjną? nie lepiej jak spróbujesz sie z tym kimś dogadać w jakiś inny sposób?
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:29
A próbowałaś się z nim dogadać? Może ma problemy osobiste, albo coś się niedobrego wydarzyło, że nie jest w stanie Ci zapłacić? Zanim wynajmiesz firmę spróbuj porozmawiać z nim raz jeszcze. A jeżeli nie da rady po dobroci wtedy wiadomo, że po prostu nie chce płacić
Cytuj
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:31
według mnie rozwiazanie z prawnikiem jest dobre, bo przy windykacji też coś tam musisz zapłacić a czasami przy niektórych sądach można znaleźć darmowe porady prawnika wiec może tam idz
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 15:42
ja polecam poszukać małej firmy windykacyjnej w Twojej okolicy. mniej znana dużo nie weźmie, a w okolicy zawsze bezpieczniej niż zdalnie. ewentualnie własnie wysłać takie wezwanie do zapłaty od adwokata.
Cytuj
Odpowiedź