• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka firma windykacyjna ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:36
Gość napisał
Maćkowski napisał
nie słyszałem o tej firmie,ale powiem wam ze te windykacje to ściema jakich mało - wiekszosc firm liczy na łatwe pieniadze za to ze złoza dokumenty do sądu klauzule wykonalnosci - wtedy maja kase za friko !
Windykacja sciema? O nie sadze, juz jak sie za kogos wezma to nie ma przebacz :D

Ha ha dokładnie! Firma windykacyjna to zło i najlepiej ich omijać szerokim łukiem. Potrafią uprzykrzyć człowiekowi życie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2014 17:49
Nie uważam, że firmy windykacyjne to zło, bo jedna z nich odzyskała dla mnie dość spory dług. Mówię o Volenti sp. z o.o. Bez nich pewnie byłbym teraz w ciemnej D. Nie róbcie sobie długów, to nie będziecie narzekać na windykację.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 14:21
Gość napisał
Nie uważam, że firmy windykacyjne to zło, bo jedna z nich odzyskała dla mnie dość spory dług. Mówię o Volenti sp. z o.o. Bez nich pewnie byłbym teraz w ciemnej D. Nie róbcie sobie długów, to nie będziecie narzekać na windykację.
A to akurat racja, na windykacje nie narzekają osoby, które nie są zadłużone.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.12.2014 17:59
Nihil Obstat to duża firma odszkodowawcza. windykacja robią tak średnio. nie wszystko mi odzyskali. natomiast moim rodzicom uzyskali dosyć wysokie odszkodowanie za kanalizacje. w tym są akurat całkiem nieźli.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.1.2015 21:53
Ktoś pisze, że firmy windykacyjne biorą duże pieniądze za proste czynności i poniekąd się z tym zgadzam. Dlaczego? Bo można je zrobić samemu, dzięki tej firmie http://vindicat.pl/ Nie jest drogo, a przykładem może być np. cena za sporządzenie pozwu do sądu - 15 zł.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.2.2015 14:07
Popieram komentarz wyżej. Też udało mi się odzysakć kasę dzięki Volenti. Sam bym chyba do śmierci ścigał pewnego oszusta.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 14:32
Podobno lexperto mają całkiem dobrą windykacje, sprawdź i porównaj z innymi ofertami
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 11:15
Dlaczego uważacie,że firmy windykacyjne to zło? Pewnie kojarzą się Wam z wyrzucaniem na bruk biednych ludzi i nękaniem staruszków.
A tak naprawdę to wszystko ma drugie dno. Jeśli jakiś klient okaże się cwaniaczkiem i nie zechce zapłacić firmie faktury za usługę? Jest to nie w porządku ponieważ może to zagrozić płynności finansowej firmie, która na przykład jest solidna oraz płaci podatki.
W takim przypadku firma windykacyjna ułatwia wyegzekwowanie sprawiedliwości.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 11:35
Firma windykacyjna może egzekwować dług w mniej lub bardziej przyjemny sposób ale nadal jest to bardzo ważna usługa.
Cytuj
Pomparko

Niezarejestrowani

9.4.2015 6:35
Ja również jestem za firmą vindicat. Bardzo łatwy i skuteczny sposób windykacji. Wszystko dzieje się online, więc możemy windykować z własnego domu, a do tego wspomniane ceny nie są wcale przesadą. Niższych na rynku chyba nie ma.
Cytuj
Odpowiedź