• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jak długo czeka się na odszkodowanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 18:34
Na początku czerwca miałem wypadek samochodowy. Dwa tygodnie po tym wypadku wysłałem wszystkie papiery do ubezpieczalni i... cisza. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie napisał i zaczynam się denerwować. Pieniądze mi się należą i chciałbym otrzymać je jak najszybciej. Co robić?
Cytuj
Lady Flower

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 20:42
A kontaktowałeś się z ubezpieczalnią telefonicznie? To jest chyba najlepsze rozwiązanie w takiej sytuacji. Jeśli chodzi o czas oczekiwania to różnie, czasem miesiąc, czasem trochę dłużej. Ale radzę skontaktować się z ubezpieczycielem. Przez telefon zawsze się człowiek może dowiedzieć więcej. Ugasisz niepewność.
Cytuj
jaguar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 11:24
A dotyczy to ubezpieczenia samochodowego? Jeśli zdarzenie miało miejsce na początku czerwca, to rozumiem, że miesiąc od złożenia wniosku o odszkodowanie mija teraz bądź za kilka dni. Radzę skontaktować się telefonicznie w tej sprawie, ja miałem dwie taki sytuacje i w każdej z nich najpierw dzwoniłem, później przychodził gość na oględziny auta, robił wycenę szkody i dopiero sprawa szła do przodu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 9:23
No czasami trzeba czekac dluzej na pieniadze, upominaj sie az do skutku. Najleiej kontaktuj sie ze swoim agentem to moze on cos Ci szybciej załatwi. Swoja droga to widziałem, ze Aviva gwarantuje odszkodowanie w 10 dni albo zwrot składki. Ciekawe czy to faktycznie tak działa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 9:31
Odszkodowanie w 2 tygodnie? Nie wierze w to. Zanim wszystkie procedury sie odbędą.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2014 16:24
Dwa tygodnie to chyba jeszcze za mało, żeby coś się ruszyło. Mój brat kiedyś czekał ponad dwa miesiące i dopiero wezwała go komisja. Jeżeli Ciebie to niepokoi zadzwoń i się dowiedz kiedy będą rozpatrywać Twoją sprawę.
Cytuj
kokardova

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 13:15
Ja mam wrażenie, że im większe miasto tym dłużej się czeka. Mój kolega mieszka w miasteczku niewiele różniącym się od klasycznej polskiej wsi i na odszkodowanie czekał właśnie dwa tygodnie albo i mniej, a ja sama na jakikolwiek ruch z firmy ubezpieczającej czekałam ponad miesiąc.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 11:29
Ludzie czasami czekają latami, a jak sie jeszcze odwołują od decyzji to trwa jeszcze dłużnej. To sa skomplikowane sprawy i nikt niczego nie chce przyznać ot tak.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 12:38
A skladki placi sie regularnie. No coz.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 15:06
Zapewne będziesz musiał czekać. Nie wiem czy da się przyspieszyć bieg sprawie, chyba że jesteś wysoko postawioną osobistością. Ale tak to musisz czekać, niestety. Jak przychodzi do wypłacania odszkodowań to poszkodowany musi czekać najdłużej.
Cytuj
Odpowiedź