• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

1000 zł emerytury dużo czy mało?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:38
pewnie że mało. Policzcie sobie te wszystkie opłaty jakie teraz są a co bedzie za pare lat? Jak oni co roku dodają kolejne opłaty i co roku mamy za coś innego płacić. Wtedy i 2000 emerytury nam nie starczy i wszyscy sie stąd wyniesiemy.
Cytuj
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:29
Olka gdzie się wyniesiemy? Tak nas załatwią, że nawet na bilety lotnicze nie będzie nas stać :) A tak poważnie to ja nie widzę siebie w wieku 67 lat. Gdy o tym myślę robi mi się słabo bo wiem, że bez pomocy dzieci sobie nie poradzę. Nikt sobie ni poradzi za 1000 złotych bo to marne grosze. Nie chcę jednak być dla dzieci ciężarem i uprzykrzać im życia. Widzę jak młodzi reagują teraz na osoby starsze a co będzie za te 40 lat? Nie wiem jak to wszystko ogarnąć by było dobrze.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:47
1000 złotych emerytury to dużo ale dla osoby mieszkającej z rodziną. Starsi ludzie, którzy mieszkają sami w życiu nie sobie nie poradzą. Wynajem małego mieszkania wynosi więcej niż 1000 zł a gdzie tu jedzenie, leki, wizyty u lekarza itd? Nie da się żyć za 1000.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 10:36
Mało, moja babcia ma niewiele więcej, a była bardzo długo na stanowisku kierowniczym. fakt jest taki, że jeśli samemu się nie zaoszczędzi, nic się nie będzie miało. ale w sumie dobrze że jest w ogóle cokolwiek za tyle lat pracy. gorzej jakby nic się nie należało, no bo przecież "pracowałeś to kasę dostawałeś, przestajesz pracować to kasa się nie należy."
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 13:30
A słyszeliście o przypadkach, ze nawet jak ktoś pracował długie lata i pracodawca nie przechowywał prawidłowo dokumentów i one poginęły to za te lata składka nie jest obliczana. Dziadek kumpla miał taka sytuacje, ze pracował kiedyś jako kierownik w fabryce, niezłe zarabiał, ale jak przyszło do wyliczenia emerytury to nie znaleziono dokumentów i wyliczyli mu głodowa emeryturę. strach się bać, trzeba wszystko samemu przechowywać. W innym wypadku to szkoda gadać do czego może dojść.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 17:14
To jest żenada, że w XXI wieku ludzie żyją za 1000zł! Zresztą żyją? WEGETUJĄ. I człowiek całe życie pracuje tylko po to, żeby na starość dostać marne 1000zł. Żal. To tylko w POlsce.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 12:20
Gość napisał
A słyszeliście o przypadkach, ze nawet jak ktoś pracował długie lata i pracodawca nie przechowywał prawidłowo dokumentów i one poginęły to za te lata składka nie jest obliczana. Dziadek kumpla miał taka sytuacje, ze pracował kiedyś jako kierownik w fabryce, niezłe zarabiał, ale jak przyszło do wyliczenia emerytury to nie znaleziono dokumentów i wyliczyli mu głodowa emeryturę. strach się bać, trzeba wszystko samemu przechowywać. W innym wypadku to szkoda gadać do czego może dojść.


No to już jest przesada! Z domu mamy archiwum sobie robić, Rachunki, pity coś tam. To przez dwa lata to przez pięć lat, a mieszkanie ma 50 metrów;/
1000zł to jest żenadowe, że Państwo przyznaje taką emeryturę. Na co to ma wystarczyć? Jeżeli taka osoba mieszka sama i utrzymuje chociażby mieszkanie, bo już nie mówię o domu to nawet na rachunki nie wystarczy. U nas czynsz wynosi 700zł a gdzie woda, prąd?
Cytuj
ewkama121

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.11.2014 10:19
W dzisiejszych czas 1000 zł emerytury to i tak dobrze znam ludzi którzy mają nie całe 800 zł i też jakoś muszą dać radę.Wiadomo leki kosztują utrzymanie kosztuje ale nikogo to dziś nie obchodzi bo po co się przejmować przecież emeryci pieniądze dostają a na co wydają to ich sprawa jest odgórne założenie że jak sobie zagospodarują pieniądze tak będą mieć jest to chore ale takie są realia. Ja osobiście boję się co będzie z nami .
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 14:48
1000 zł to niewiele ale niektorzy mają gorzej niestety. na tym teraz życie poleca że trzeba mieć inwestycje i własne oszczedności. ja odkładam co miesiąc pewną sumę pieniedzy i będę inwestować w nieruchomości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 14:35
HaniaHania napisał
1000 zł to niewiele ale niektorzy mają gorzej niestety. na tym teraz życie poleca że trzeba mieć inwestycje i własne oszczedności. ja odkładam co miesiąc pewną sumę pieniedzy i będę inwestować w nieruchomości.
Jesli masz srodki to jasne, ze inwestuj, bedziesz miec przynajmniej jakies zabezpieczenie na przyszłośc.
Cytuj
Odpowiedź