• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

1000 zł emerytury dużo czy mało?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 16:46
Czy 1000 zł to duzo jeśli chodzi o emeryture? Moja babcia ma niecale 900 zł a pracowała całe życie bez przerwy i kurde jak tu żyć się pytam? Same leki u niej to jakies 500 zł miesięcznie i gdyby nie to że mieszka z nami to byłoby cieżko. Ciekawe ile nam wyjdzie tej emerytury i czy w ogóle będziemy ją mieć po ostatnich rewelacjach przy aferze taśmowej..
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 9:17
1000 zł to smiech na sali, ale co zrobisz jak takie są plus minus emerutury? ja nawet nie licze na te niby zusy itd i płace najniższa stawke bo i tak lecze się prywatnie, wole inwestowac w nieruchomości i z tego mieć godziwą emeryture niż liczyć że ktoś mi coś łaskawie kapnie na starość.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 6:18
Niestety nie każdy może inwestować w nieruchomości. Mój mąż wcale nie płaci ZUS-u bo twierdzi, że i tak nie dożyjemy emerytury. Ja jednak uważam, że lepiej płacić bo może jednak dożyjemy i co wtedy? Moja babcia ma 900 zł emerytury a dziadek 1200. Jakoś sobie radzą ale fakt, mieszkają z nami. Przypuszczam że gdyby babcia mieszkała sama to byłoby jej ciężko. Nawet nie chce mi się myśleć co będzie z nami za te 40 lat:/
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:31
No niestety, raczej nie mamy co liczyć na większa emeryturę. Takie nadeszły czasy i musimy liczyć sie z tym ze bedziemy musieli dodatkowo sobie dorabiać ewentualnie już teraz na własną reke oszczędzać.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:46
Wiesz 1000 zł to jest różnie, bo jak mieszkasz ze swoimi dziecmi i opłaty nie idą tylko na ciebie to te 1000 zl można jeszcze znieść. Ale samemu opłacć wszystko za 1000 zł i przy tym żyć i kupować leki to jest naprawdę śmieszne bo kto da rade za to zyć.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:17
Jak dla mnie 1000 zł to jest śmiech na sali.Utrzymaj się teraz samemu za 1000 zł robiąc wszystkie opłaty a starszym osoba dochodzą jeszcze koszty leczenia. Ja bym dał tym wszystkim polityką tyle kasy i niech sie utrzymują, zobaczymy jak sobie poradzą.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:23
macie racje, kto teraz wyżyje za 1000 zł jak ceny idą wszystkiego w góre a nasze wypłaty w dół. Tym bardziej ze teraz to już mało kto sie doczeka emerytury jak tak wysoko podnieśli wiek emerytalny. Ludzie nawet tego 1000 zł nie doczekają.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:53
Dla niektórych te 1000 zł to naprawde sporo. Przecież są ludzie, którzy dostawaj np 600 zł emerytury i musza na to jakoś żyć. Według mnie te 1000 zł to i tak dużo jeśli mamy liczyć na ZUS i to co on może nam zaoferować to te tysiac złotych to majątek.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 17:48
Moim zdaniem 1000 złotych to śmiech na sali. Nie wiem jak starsi ludzie mają za to przeżyć bez pomocy najbliższych. Ja widzę po moich dziadkach jak niesprawiedliwe jest nasze państwo. Ludzie harowali całe życie tylko po to by razem mieć 1500 złotych emerytury z czego połowa idzie na leki i prywatne wizyty u lekarzy bo na NFZ nawet nie ma co liczyć. Zastanawiam się jak radzą sobie starsi, którzy muszą jeszcze płacić za mieszkanie...
Cytuj
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:45
Moim zdaniem 1000 złotych to strasznie mało. Nie wiem jak ludzie mogą za to żyć. Najbardziej rozwalają mnie te "podwyżki" emerytur. Ostatnio moja babcia przeżywała, że dostaną więcej pieniędzy a tu co się okazało? Podwyżka o niecałe 20 złotych. Ja nie wiem po co nasz rząd to robi.
Cytuj
Odpowiedź