• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ACE Eutope - zna ktoś?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 14:57
Witam,
dzwoniła ostatnio do mnie pani z ace europe,proponowała mi ubezpieczenie na życie za bardzo niską składkę. To co mówiła przez telefon bardzo pozytywnie się zapowiada ale nie wiem czy warto ufać takiej firmie. Nie miałam z nia styczność. Nawet nie wiem skąd miała mój nr telefonu.Ktoś z was korzystał a jej usług?
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:57
Z tego co słyszałam ta firma jest jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie .Posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń - majątkowe, odpowiedzialności cywilnej, od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenia zdrowotne i inne produkty finansowe .Ale co do tego czy warto im ufać to nie mam pojęcia najlepiej jak by się wypowiedziała osoba która tam jest ubezpieczona .
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 13:00
A powiem Wam ze jak do tej pory nie słyszałem o takiej firmie ubezpieczeniowej ,być może spowodowane było tym że od lat mam ubezpieczanie w PZU i się nigdy nie rozglądałem z innym ubezpieczycielem .Ale być może warto poczytać i zastanowić się nad zmianą ,może u nich jest korzystniej .
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 8:55
Pierwszy raz słyszę o Ace Europe. Ja mam ubezpieczenie w ING i nie narzekam. Kiedyś korzystałam z PZU. Na twoim miejscu poszukałabym informacji w sieci o tej firmie a przy podpisaniu umowy uważnie przeczytałabym opinie o nich. Nie wiem skąd mogła mieć Twój numer tel. Do mnie też czasami dzwonią różne firmy.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 14:22
Od dłuższego czasu sama zastanawiam się czemu wiele firm posiada mój numer telefonu .Często dzwonią z propozycjami i nawet mówią do mnie z imienia i nazwiska .Skąd mają takie dane ,przecież jak posiadam ubezpieczenie w PZU to jak bym chciała zmienić to sama bym poszukała a nie takie nękanie telefonami .A co do Ace Europe to nawet o nich nie słyszałam ,czy posiadają atrakcyjne ubezpieczenia ?
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 19:43
Ja pierwszy raz słyszę o takiej firmę ale ja bym im nie zaufała.A to ze nasze dane są sprzedawane do innych firm i infolinii to już normalka. Powinniśmy się do tego przyzwyczaić. Firmy nie dość że zarabiają na nas jako na swoich klientach to poźniej jeszcze sprzedają nasze dane do innych firm. czasami nawet prowadzonych przez te same osoby tylko od inną nazwą.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 20:04
To ja słyszałem o nich niestety same złe rzeczy. To firma która oczywiście na początku oferuje bardzo korzystne warunki i w ogóle wszystko super a jak przychodzi co do czego to podobno opłaty są kolosalne a oferta którą proponowali przy początkowej rozmowie bardzo różni sie podczas podpisywania umowy. Ja bym im nie zaufał.
Cytuj
Alinka00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 8:39
Jakby było tak źle to ACE Eutope dawno by upadał .Nie macie racji tylko trzeba patrzeć co się podpisuje i na jaką kwotę .Po wypadku jak przebywasz w szpitalu możesz dostać od 400zł. do 800zł. wszystko zależy od taryfy jaką się wykupi .Nawet za złamanie palca płacą , najpierw porozmawiajcie z kimś kto tam ma ubezpieczenie a później dopiero ich oceniajcie ,jak dla mnie dotrzymują słowa .
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 5:54
Zgadzam się. Gdyby byli tacy źli jak piszecie to nie mieliby klientów i dawno by upadli a jak widać trzymają się nieźle. Ja radzę ci przejrzeć ich ofertę dokładnie i później przeczytać umowę od A do Z. Może się okazać, że dobrze na tym wyjdziesz.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:23
Jeśli oferta wydała Ci się dobra, może warto z tego skorzystać. Nie słyszałam o tej firmie, ale szczerze nie zagłębiałam się w temat aż tak bardzo. Skoro jest to jedna z największych firm ubezpieczeniowych to może można im zaufać. Trzeba tylko dokładnie przejrzeć ofertę i przeczytać ZE ZROZUMIENIEM umowę przed podpisaniem.
Cytuj
Odpowiedź