• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ACE Eutope - zna ktoś?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:39
chyba ace europe miało byc co ? kolezanka to ma i mówi ze jest ok ale to wiadomo co komu potrzeba, a co do telefonu to wystarczy ze dałas zgode np orange albo innej firmie przy podpisywaniu umowy i oni moga to sprzedać dalej takie maja prawo
Cytuj
be free like a child
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 10:42
animka napisał
chyba ace europe miało byc co ? kolezanka to ma i mówi ze jest ok ale to wiadomo co komu potrzeba, a co do telefonu to wystarczy ze dałas zgode np orange albo innej firmie przy podpisywaniu umowy i oni moga to sprzedać dalej takie maja prawo
nie koniecznie mają takie prawo, to jeszcze jest zaznaczane w umowie, tam gdzie jest wzmianka o przetwarzaniu danych. Jeśli chodzi o tę firmę to nie miałem z nią do czynienia, ale jestem przekonania, że nie powinno się łapać na to co mówią przedstawiciele kiedy do nas dzwonią. Najlepiej poczytać wszystko na spokojnie i zorientować się w temacie. Jeśli oferta Cię zachęciła, to powinnaś się nią zainteresować bardziej.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:14
Zapewne ktoś sprzedał tej firmie twój numer i stąd go Pani ma, w końcu teraz za nic ma się ochronę danych osobowych. Nie znam tej firmy ale skoro zainteresowała Cię ta oferta spotkaj się z ich przedstawicielem i na pewno udzieli Ci więcej informacji.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:30
Alinka00 napisał
Jakby było tak źle to ACE Eutope dawno by upadał .Nie macie racji tylko trzeba patrzeć co się podpisuje i na jaką kwotę .Po wypadku jak przebywasz w szpitalu możesz dostać od 400zł. do 800zł. wszystko zależy od taryfy jaką się wykupi .Nawet za złamanie palca płacą , najpierw porozmawiajcie z kimś kto tam ma ubezpieczenie a później dopiero ich oceniajcie ,jak dla mnie dotrzymują słowa .


No to fajnie, że masz takie pozytywne zdanie. Ja ich nawet nie znam więc nic na ten temat nie powiem ale skoro dotrzymują słowa z pewnością warto się zainteresować ich ofertą.
Cytuj
Odpowiedź