• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić wiarygodność danej firmy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:13
Najlepiej podpytać znajomych, poczytać w internecie, wybierz się też do placówki tej firmy zobacz jaka tam jest obsługa, co mówią na temat swoich usług, wyrób swoje zdanie i skonfrontuj je ze zdaniem innych.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:20
no i sprawdzic krajowy rejest długów jesli byłoby coś nie tak to na 99% by sie tam znalazła ;)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:33
kolorowaPanna napisał
no i sprawdzic krajowy rejest długów jesli byłoby coś nie tak to na 99% by sie tam znalazła ;)


No to też jest wyjście, ale Pani ekspert mówiła o jakiś stronach. Czy mogłaby nam Pani przesłać konkretne, sprawdzone strony? Rzeczywiście tych firm teraz powstaje jak grzybów po deszczu, a jeszcze szybciej znikają, oczywiście z naszymi pieniędzmi.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:18
animka napisał
ja mam taką metode - najpierw sprawdzam rejestr długów, potem strony z opiniami o firmie i na koniec wpisuje nazwe firmy np ABC dłużnik, oszust itd i jeśli coś jest w temacie to wyskakuje w wyszukiwarce :) juz kilka razu sie tak ustrzegłam przed oszustami ktorzy chcieli ze mna wspolpracowac :)


Robię podobnie:) I ta metoda najlepiej się sprawdza. Ja kiedyś dzięki temu, ze sprawdziłam firmę na wszystkich możliwych stronach ustrzegłam się przed firmą, która chciała podpisać ze mną kontrakt na naprawdę duże pieniądze. Pewnie byłoby tak, że po wpłaceniu kasy na ich konto już nigdy bym ich nie zobaczyła...
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 15:17
Sprawdz KRS i EDG, popytaj znajomych i przeszperaj internet, wbrew pozorom mozna znaleźć wiele ciekawych informacji.
Cytuj
Odpowiedź