• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić wiarygodność danej firmy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:19
Witam,
od jakiegoś czasu zastanawiam sie w jaki sposób mogła bym sprawdzić wiarygodność firmy która oferuje usługi finansowe? Teraz tyle pojawiło sie ich na rynku i nie chciała bym podjać współpracy z kimś kto mnie oszuka
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:44
to chyba zalezy do tego jaka jest to firma. Jak dobrze myśle to jest coś takiego jak baza takich firm i chyba tam mozesz sprawdzić czy dana firma jest wiarygodna bo ktoś w końcu musi je jakoś pilnować
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 13:30
Obecnie, w dobie internetu mamy możliwość korzystania z kilku serwisów na których osoby prywatne i przedsiębiorcy mogą sprawdzić wiarygodność firmy. Proponuje korzystać z takich usług, często są one dobrą wskazówką dla klienta. Zwłaszcza teraz, gdy mamy coraz mniejsze zaufanie do instytucji i firm i zważywszy na to to jak delikatną kwestią są finanse.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 17:50
o jaką wiarygodność firm chodzi? bo nie za bardzo rozumiem, chodzi o to czy dana firma nie jest zadłużona itp? czy coś innego też się sprawdza? bo przecież chyba jak firma oszukuje klientów, to chyba to jest karalne a nie jedynie wpisywane do jakiejś bazy firm niewiarygodnych...?
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:08
Victria moim zdaniem taka baza wcale nie była by złym pomysłem. W ten sposób jak ludzie by sprawdzali dana firme zobaczyli by, komu mogą tak naprawdę zaufać i na jakie oferty sie decydowac.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:34
Moim zdaniem to byłby bardzo dobry pomysł, tylko jeszcze kto w dzisiejszych czasach sprawdzał by takie rzeczy. Wiem ze nasza świadomość jest coraz większa i chcemy wiedzieć komu zaufać ale nie każdy by pewnie to robił.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 11:43
Rozumiem Cię, też nie lubię korzystać z firm, których nie znam, zwłaszcza jeżeli chodzi o pieniądze. Wiadomo, że to delikatny temat, który wymaga zaufania. Ja zawsze sporo czytam i wypytuję rodzinę i znajomych.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 14:50
Ja zazwyczaj wpisuję dane firmy w google i wyskakują mi opinie na jej temat. Nie miałem pojęcia, że są jakieś serwisu umożliwiające sprawdzenie wiarygodności danej firmy. Fajnie, że coś takiego powstało bo w dzisiejszych czasach bardzo łatwo trafić na oszustów.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:44
ja mam taką metode - najpierw sprawdzam rejestr długów, potem strony z opiniami o firmie i na koniec wpisuje nazwe firmy np ABC dłużnik, oszust itd i jeśli coś jest w temacie to wyskakuje w wyszukiwarce :) juz kilka razu sie tak ustrzegłam przed oszustami ktorzy chcieli ze mna wspolpracowac :)
Cytuj
be free like a child
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 16:00
Osobiście nie ufałbym żadnemu doradztwu finansowemu. Oczywiście podejrzewam, że są uczciwe firmy jednak się z taką jeszcze nie spotkałem. Umowy są konstruowane w taki sposób że później aby odzyskać swoje pieniądze trzeba zatrudnić prawnika. Lepiej samemu inwestować.
Cytuj
Odpowiedź