• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Oprocentowanie zmienne czy stałe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 22:51
Ja jestem za lokatą ze stałym oprocentowaniem, przynajmniej od początku wiadomo ile da się zarobić. Słyszeliście może o lokacie na piątkę w skoku wołomin? Z tego co wiem promocja trwa do 31 lipca i można nieźle zarobić. Lokata jest miesięczna, nieodnawialna ale oprocentowanie wynosi 5,5% i jest stałe. Wydaje mi się, że można na niej zarobić nawet wpłacając minimalną kwotę-10 tysięcy.
Cytuj
gorskaannna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 13:32
tylko i wyłącznie STAŁE - bo wtedy bank nie może w trakcie Ci zmienić - czytaj zmniejszyć, a bardzo chętnie zmiejszają
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:40
Produkty ze zmiennym oprocentowaniem faktycznie niosą za sobą pewne ryzyko. Bank może zmienić oprocentowanie w trakcie trwania lokaty. Zwykle – nie ma co ukrywać- oprocentowanie jest obniżane. Jednak jest tez możliwość podwyższenia. Oprocentowanie zwykle uzależnione jest od zmian stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego. Te z kolei uzależnione są od ogólnych tendencji w gospodarce.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:04
gorskaannna napisał
tylko i wyłącznie STAŁE - bo wtedy bank nie może w trakcie Ci zmienić - czytaj zmniejszyć, a bardzo chętnie zmiejszają


Ja też tak sądzę. Lepiej zarobić mniej-pewniej niż się stresować, że spadnie Ci procent. Ja jestem zwolenniczką stałego oprocentowania i tylko na takie lokaty wkładam pieniążki
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:48
gorskaannna napisał
tylko i wyłącznie STAŁE - bo wtedy bank nie może w trakcie Ci zmienić - czytaj zmniejszyć, a bardzo chętnie zmiejszają


Dokładnie co stałe to stałe wiemy przynajmniej na co się decydujemy, a tak to różnie wygląda i potem zostajemy z jakimś marnym procentem do końca lokaty..
Lepiej mieć mało ale pewnie.
Cytuj
Odpowiedź