• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata w Noble Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:05
Nie ma już lokat z oprocentowaniem 6%. Banki tylko kuszą takimi ofertami bo wiedzą, że klienci nie czytają umów i dają się nabrać. Też chciałem założyć lokatę w Noblu ale gdy okazało się, ze 6% jest tylko na początku to zrezygnowałem. Teraz mam lokatę w BGZ Optima i jest ok.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 15:35
Harry napisał
Nie ma już lokat z oprocentowaniem 6%. Banki tylko kuszą takimi ofertami bo wiedzą, że klienci nie czytają umów i dają się nabrać. Też chciałem założyć lokatę w Noblu ale gdy okazało się, ze 6% jest tylko na początku to zrezygnowałem. Teraz mam lokatę w BGZ Optima i jest ok.
Tak mi się też wydaje, ze to niemożliwe, stopy ok.2,5 proc. a oprocentowanie lokaty na 6... Dziwne to by bylo.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:58
No Nobel jest dla prestiżowych klientów, wiec te oferty dla zwykłego Kowalskiego raczej nie bedą.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:42
Wielka szkoda... Już myślałem, że uda mi się dobrze zainwestować pieniądze. Niestety ni mam 200 tysięcy. Mam tylko 50 więc odpada. Znacie jakiś bank, który ma oprocentowanie 4% lub trochę więcej, najlepiej około 5%?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 13:39
http://www.comperia.pl/lokaty_bankowe Meritum, idea - popatrz sobie
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:45
O banku słyszałam niestety o lokacie już nie. Jeżeli sam nie jesteś pewny czy warto wkładać w niego pieniądze idź do placówki i wypytaj o ofertę, która Cię tam interesuje. Z pewnością ktoś udzieli Ci fachowych i rzetelnych informacji.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:40
wiktor111 napisał
Wielka szkoda... Już myślałem, że uda mi się dobrze zainwestować pieniądze. Niestety ni mam 200 tysięcy. Mam tylko 50 więc odpada. Znacie jakiś bank, który ma oprocentowanie 4% lub trochę więcej, najlepiej około 5%?


Jak zaczęłam czytać wątek to właśnie tak myślałam, że będzie gdzieś jakieś ale..
6% to tak mało kiedy spotykany procent, że już mi się to wydało podejrzane
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:07
Nigdy o banku nie słyszałem ale to oczywiście nie oznacza, że jest zły czy coś, bo nie wiem, ale mimo wszystko wydaje mi się, że 6% jest bardzo podejrzane. Teraz standardowo lokaty to mają max po 4% i to i tak jest dużo, więc 6% jest bardzo mocno podejrzane.
Cytuj
Odpowiedź