• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata w Noble Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 15:22
Trafiłem dzisiaj na ofertę Noble Banku i zastanawiam się nad założeniem u nich lokaty. Podobno na lokacie trzymiesięcznej dają oprocentowanie 6%. Moim zdaniem to opłacalna oferta. Niestety bardzo mało wiem o tym banku i chciałbym was zapytać co o nim sądzicie. Słyszeliście kiedyś o nim?
Cytuj
arion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 9:10
oprocentowanie 6 % jest w tej chwili mało spotykane polecam zakładać jak najszybciej, jeżeli upewnisz się że nie ma dodatkowych kosztów
Cytuj
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:32
No 6% na lokacie to bardzo dużo! Zazwyczaj spotyka sie od 4 do 5% max. Jest to dość podejrzane. Być może chcą ściągnąć w ten sposób zamożnych klientów? Nie mam pojęcia co Ci poradzić bo nie miałem styczności z nimi ale jeśli to nie żaden przekręt i nie mają ukrytych haczyków to jest to świetna oferta na która połasi się nie jedna osoba.
Cytuj
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 23:46
Kusząca oferta = dobry chwyt marketingowy. Wydaje mi się że warto z niej skorzystać, chociaż sprawdź, czy w ramach takiego oprocentowania nie ma jakichś haczyków, które będą mniej korzystne, lub będą działały na niekorzyść. Nie raz widziałam takie oferty, że na pierwszy rzut oka wszystko było w porządku, a potem się okazywało, że nic z tych pięknych ofert nie może dotyczyć mnie.
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:26
chodzi o tę lokatę z portfelem funduszy? wydaje mi się, że czytałam o tym niedawno i minimalną kwotą wpłaty było 100000, ja niestety nie dysponuję taką kwotą, ale myślę, że przy takiej wpłacie jest to BARDZO opłacalna oferta, mimo że nie orientuję się o co dokładnie chodzi z tym drugim warunkiem - portfelem funduszy.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:18
Moim zdaniem to bardzo opłacalna oferta a Noble Bank jest gody zaufania więc raczej to nie przekręt. Dowiedz się tylko ile minimum trzeba wpłacić na tą lokatę bo jeśli rzeczywiście musi to być 100000 to mało kogo będzie stać na tą lokatę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 11:33
Anka napisał
Moim zdaniem to bardzo opłacalna oferta a Noble Bank jest gody zaufania więc raczej to nie przekręt. Dowiedz się tylko ile minimum trzeba wpłacić na tą lokatę bo jeśli rzeczywiście musi to być 100000 to mało kogo będzie stać na tą lokatę.
wystarczy sobie trochę pogooglowac. I znajdujemy np. że w Noblu lokata oprocentowana na 4,25% w skali roku dostępna jest na kwotę 200 000 zł.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:10
wiedziałem ze to było zbyt piękne żeby było możliwe. Nie ma to jak pięknie stworzona reklama marketingowa. Ja swojego czasu słyszałem o lokacie w Banku pocztowym też na 6 % ale później okazało sie ze te 6 % jest tylko przez pierwszy miesiąc.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:25
wydaje mi się, że to jest własnie zarzucona przynęta na nowych klientów. W końcu banki zarabiają na oprocentowaniu kredytów, a pieniądze na te kredyty biorą z pieniędzy wpłacanych na konta. tak przynajmniej kiedyś słyszałam. Zatem im więcej ludzi wpłaci pieniążki, tym więcej będą mogli pożyczyć i więcej na tym zarobią. Business is business.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 0:07
Ta oferta na pewno jest tymczasowa. Nie raz już widać było lokaty z tak wysokim oprocentowaniem, jednak po jakimś czasie oferujące je banki rezygnowały z oferty znacznie zmniejszając owe oprocentowanie. Możliwe, że warto skorzystać, póki dają. W końcu okazja jakich mało.
Cytuj
Odpowiedź