• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestować czy wyjechać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 5:47
Chcesz to weź kredyt na wakacje i wykorzystaj go na wakacje a nie na jakieś inwestycje. Czepiacie się chwilówek na wakacje ale nie pomyśleliście, że wiele osób nie może sobie pozwolić na kredyt w banku co? Gdybym ja miał możliwość zabrania dzieci na wakacje tylko dzięki chwilówce to nawet bym się nie zastanawiał.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:03
Ja na Twoim miejscu kredyt wakacyjny wykorzystałbym na wakacje. Jeśli chcesz inwestować to weź kredyt gotowkowy albo najlepiej zacznij odkładać. Sama musisz zdecydować czego chcesz:) Ja jednak uważam, że nie ma sensu brać kredytu na inwestycje.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:46
Czemu? kredyt na inwestycje to moim zdaniem bardzo fajny pomysł, trzeba tylko wiedzieć gdzie te pieniążki odpowiednio zainwestować tak aby na tym zarobić. Wtedy bedzie mogła odda pieniadze które pożyczyła a reszte inwestowała nadal albo wyda na coś pożytecznego.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:49
Nie ma sensu ani na okres wakacyjny ani na żaden inny wg mnie... bo jaki jest sens inwestowania pieniędzy z kredytu? Jedź lepiej na wakacje i odpocznij sobie w spokoju, a nuż nad morzem zregenerujesz siły i wymyślisz plan inwestycji swojego życia. Z wakacji się nie rezygnuje, one są raz w roku.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:26
w życiu bym nie wpadł na pomysł inwestowania pieniędzy przez rok odkładanych na długo wyczekiwane wakacje, a już tym bardziej nie brał bym kredytu, by wrzucić go na lokatę. Rozumiem, większa inwestycja, która przyniesie szybki zwrot i spory zysk - takim kosztem może jeszcze bym zdecydował się z wakacji zrezygnować - byłoby mnie stać na wakacje później, ale lokata... nie.
Cytuj
Carpe diem
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 10:35
Ja nie widzę sensu wzięcia pożyczki na wakacje żeby wpłacać ją na lokatę, przecież zyski z lokaty z pewnością nie pokryją kosztów kredytu, a tego trzeba spłacać. Zastanów się nad tym.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:32
Dla mnie nie ma sensu branie kredytu na wakacje nie wyjeżdżając na nie. Jaki to ma sens? Zastanów się na tym zanim podejmiesz decyzje, przecież ten kredyt też trzeba będzie za coś spłacać.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:06
Nie no bez sensu by to było. Ile wzięłaś tego kredytu 2, 3 tysiące? Ile będziesz miała zysku z zainwestowania tych pieniędzy? Zapewne nie wiele, więc jest to mało opłacalne. Skoro wzięłaś już kredyt na wakacje to jedź po prostu na wakacje.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:22
Sali napisał
Czemu? kredyt na inwestycje to moim zdaniem bardzo fajny pomysł, trzeba tylko wiedzieć gdzie te pieniążki odpowiednio zainwestować tak aby na tym zarobić. Wtedy bedzie mogła odda pieniadze które pożyczyła a reszte inwestowała nadal albo wyda na coś pożytecznego.


Nie to bez sensu pomysł. Jeżeli nie ma się pieniędzy to się po prostu nie inwestuje. przecież czasami ten zysk z inwestycji może nawet nie pokryć kosztów kredytu więc po co to robić?
Cytuj
Odpowiedź