• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata jako inwestycja na przyszłość

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 13:35
A ja wybrałbym lokatę długoterminową ,choćby z uwagi na to że miałbym świadomość ,że nie mogę ruszyć tych pieniędzy.A na koncie oszczędnościowym zawsze znalazłbym wymówkę i nagle na coś byłyby mi są potrzebne i nici z mojego oszczędzania .
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:03
Ania , niby masz racje ale jak nagle wyjdzie sytuacja że nie będziesz miała za co żyć to co Ci po 10 tysiącach na lokacie jak nie będziesz miała pieniędzy na przysłowiowy chleb. Dla mnie takie lokaty długoterminowe dobre są dla tych co mają zapewnioną stałą prace na bardzo długo.
Cytuj
Szymek36

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:14
A no właśnie jak ma się stałą prace i w jakiś sposób zapewnioną przyszłość można myśleć sobie o odkładaniu pieniędzy na lokaty długoterminowe. A jak sie zaczyna bawić w tego typu oszczędzanie to warto zacząć od zwykłej lokaty tak na dobry początek.
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 21:26
Masz racje lokaty długoterminowe są dla ludzi którzy mają stałą a przede wszystkim pewna pracę .Ale przecież osoby które nie mają stabilnego gruntu finansowego nie decydują się na oszczędzanie ,bo przecież niby skąd mieliby brać pieniądze.W każdej chwili mogą stracić dochód i co lokata rośnie a do garnka nie ma co włożyć .
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:20
No tak ludzie którzy nie mają stałego dochodu nie myślą o lokatach .Ale co do wpłacenia większej gotówki to proponuje lokatę długoterminową ,wielu moich znajomych tak robi i powiem szczerze dobrze na tym wychodzą .Pochodź po bankach popytaj o procent jaki oferują na lokatach i wybierz dla siebie najatrakcyjniejszą lokate.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:57
Nie powiedziałabym że lokata długoterminowa to dobre rozwiązanie. A jak nagle będą potrzebować wyciągnąć gotówkę? Taka sytuacje też trzeba przewidzieć. Sądzę że początkowo lepiej jest zdecydować się na konto oszczędnościowe. Będą mieli wtedy możliwość wyjęcia pieniędzy w każdej chwili.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 14:18
Zgadzam się z wami lokata długoterminowa jest dobra dla osób które już wcześniej inwestowały i troche się na tym znają. Na taki dobry start, na początek to na waszym miejscu zdecydowałabym sie na konto oszczędnościowe, później dopiero postawić na lokate.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 17:47
Najlepiej włożyć pieniądze w lokaty długoterminowe. Z tym, że zanim to zrobicie poczytajcie i przejrzyjcie oferty kilku banków, tak aby wybrać jak najlepsze rozwiązanie dla siebie. Ja pieniędzy na lokatę jeszcze nie dawałam ale moi znajomi mają.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:40
No cóż, ofert jest tyle, że trudno cokolwiek doradzić. Jeżeli dopiero za 3 lata chcecie kupić mieszkanie to włóżcie pieniądze na lokatę długoterminową. One z reguły są dużo bardziej opłacalne.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:51
A może zdecydujecie się na kilka krótkoterminowych niż jedna długoterminowa? Teraz jest sporo ofert może coś wybralibyście wspólnie z mężem?
Cytuj
Odpowiedź