• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy inwestycyjne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:41
Wynająć firmę, której trzeba słono płacić za usługę pomnażania pieniędzy, to trochę tak, jak zatrudnić nianię, by wrócić do pracy i zarabiać na jej pensję. Oczywiście w obu przypadkach jest jakiś tam drobny zysk, ale mimo wszystko, nie ufałabym takim firmom... Wolałabym zainwestować na własną rękę - kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji i wynajmować, po jakimś czasie na pewno się zwróci i nie będziesz żyć ze świadomością, że ktoś inny zarabia na Twoich oszczędnościach [poza byłym właścicielem mieszkania]. Widziałam też kiedyś reklamę lokaty z inwestycją w alior banku - nie wiem na czym to polega, ale może to bedzie rozwiązaniem Twojego problemu.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:25
A co jeśli ktoś chce zainwestować swoje oszczędności na giełdzie a nie bardzo się na tym zna? Moim zdaniem w takim przypadku firma inwestycyjna może pomóc. Co innego gdy chodzi o lokat lub konto oszczędnościowe. Z zakupem mieszkania tez raczej można sobie poradzić samemu.
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:09
Moim zdaniem nie warto korzystać z firm inwestycyjnych. Lepiej zainwestować pieniądze na własną rękę, przecież to nie jest aż tak trudne. Ja np zainwestowałem niedawno 25 tysięcy w złoto, reszta moich oszczędności leży na lokacie w mBanku:) Myślę też nad zakupem mieszkania pod wynajem ale jeszcze się waham.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:28
Jakoś nie ufam firmom inwestycyjnym. Im chodzi tylko o to by naciągnąć ludzi którzy nie znają się na inwestowaniu. W dzisiejszych czasach każdy sam może zainwestować swoje pieniądze, jest teraz tyle sposobów, że głowa mała. Ja mam konto oszczędnościowe i lokatę:)
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:18
A czemu nie chcesz samemu spróbować inwestować troche? Przecież wybór lokaty czy kupienie złota nie jest wcale takie trudne. A bedziesz mógł w ten sposób zaoszczędzić. W koncu chcesz pomnażać swoje pieniadze a nie je wydawac.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:17
Ja bym zdecydował się na lokatę. Wybór nie jest trudny, wystarczy porównać oferty kilku banków i wybrać taką na której jest największe oprocentowanie. Nie ma sensu wydawać pieniędzy na firmy inwestycyjne bo mało co zarobisz po odjęciu tego co będziesz musiał im zapłacić.
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:54
O masakra, nie ufaj w życiu takiej firmie. To sa przeciez zwykli, źli oszuści, którzy żerują tylko na nas, biednych polaczkach, ludziach ufnych i niestety niekiedy naiwnych. Lepiej zaiwestuj w jakąs na przykład lokatę w banku dobrym oprocentowaniem.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:20
Dziwnie Ci się. Bo piszesz, że z wielkim trudem je uzbierałaś i teraz tak po prostu chcesz oddać je firmie inwestycyjnej? Nie rób tego. Ja wolałaby je włożyć na jakąkolwiek lokatę niż oddać firmie, która nie wiadomo co z nimi zrobi. Zastanów się nad tym.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 16:55
Nie no co Ty, nigdy w życiu bym nie oddała swoich pieniędzy obcej firmie. No chyba, że miałabym ich na tyle dużo, że nie musiałabym się martwić o to czy mi nagle nie znikną.
Jeżeli już naprawdę chcesz zaufać takiej firmie to tylko sprawdzonej. Ja takiej Ci nie polecę bo nie znam.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:38
Proszę Państwa w rozumieniu ustawy o obrocie instrumentami finansowymi firmy inwestycyjne to także domy maklerskie, zagraniczne firmy inwestycyjne czy firmy inwestycyjne z państw trzecich. Mają one obowiązek przed podpisaniem umowy udzielić wszelkich informacji o ryzyku i zasadach współpracy. Co prawda produkty inwestycyjne są dość ryzykowne, ale klient już na wstępie podejmuje decyzje czy godzi się na ryzyko czy też nie i wtedy może zdecydować sie np. na lokatę.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź