• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy inwestycyjne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:11
Witam,
przed dłuższy okres czasu odkładałam troche pieniędzy. Było ciezko ale udało sie i teraz zastanawiam sie nad ich zainwestowaniem. Samej bedzie ciężko mi sie na cos zdecydować i chciałabym moje pieniądze powierzyć jakiejś firmie inwestycyjnej. Znacie jakaś sprawdzoną? Której mogłabym zawierzyć moje pieniądze i zarobić?
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:43
Nie no wiesz co? Nie potrafisz sama wybrać lokaty? według mnie te wszystkie firmy inwestycyjne to jedna wielka banka złodziei i od nich lepiej trzymać sie z dala. Poczytaj o lokatach i wybierz coś. tak zainwestujesz najpewniej.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:11
Ale po co chcesz chcesz wydawać pieniądze na firmy inwestycyjne, skoro równie dobrze możesz to zrobić sama a nie bedziesz musiała tyle za to płacić. Uwierz mi to wcale nie jest takie trudny jak by Ci sie mogło wydawać i nie musisz szukać żadnej firmy.
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:35
Na twoim miejscu w żadnym wypadku nie pakowała bym sie w to zeby zatrudniać jakas firme inwestycyjną. Poświeć troche czasu an chodzenie po bankach o popytaj o lokaty i chyba sama możesz stwierdzić gdzie mają najkorzystniejszą dla Ciebie oferte.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:10
Lepiej zastanow sie nad lokata, bo firmy inwestycyjne to według mnie oszustwo. Pochodz po bankach i dowiedz się od nich jakie oni mają lokaty i która lokata będzie dla Ciebie najlepsza. Jak jesteś kompletnie zielona to lepiej nie wybieraj sama.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:09
Jak dla mnie tym firmom inwestycyjnym nie powinnas ufać. Podobno to nic dobrego i oszustwo na każdym kroku. Lepiej wybierz sobie dobrą lokatę z dobrym oprocentowaniem. Odwiedz kilka banków i wybierz dla siebie najlepsza możliwość inwestycji.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:14
Nie widzę sensu żeby płacić komuś za taką pomoc. Tego wyboru możesz dokonać sama bez pomocy jakichś wyłudzaczy. Na chwilę obecną masz dostępną, pełną gamę ofert z możliwością inwestowania gotówki. Telewizja, radio, internet... Tam zewsząd, aż się wylewa od dogodnych opcji zainwestowania Twojego dorobku. Proponuję Ci abyś rozejrzała się za lokatami. Są bezpieczne i ich wybór nie jest aż taki trudny.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:36
A ja uważam, że pomoc firmy inwestycyjnej może być przydatna. Większość ludzi nie zna się na inwestowaniu i często lokują pieniądze tam gdzie nie jest to opłacalne. Manana ja słyszałam że Sparta Capital jest dobrą firmą ale nigdy nie korzystałam z ich usług. Najlepiej by było jakbyś zapytała ich przedstawiciela co i jak.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:26
Jesteś pewna, że chcesz korzystać z usług firmy inwestycyjnej? Nie lepiej poczytać trochę i się dokształcić popytać wśród znajomych itp i samej zainwestować swoje pieniądze?
Ja raczej nie skorzystałabym z usług takiej firmy. Zastanów się jeszcze nad tym w końcu to Twoje pieniądze.
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:41
Wynająć firmę, której trzeba słono płacić za usługę pomnażania pieniędzy, to trochę tak, jak zatrudnić nianię, by wrócić do pracy i zarabiać na jej pensję. Oczywiście w obu przypadkach jest jakiś tam drobny zysk, ale mimo wszystko, nie ufałabym takim firmom... Wolałabym zainwestować na własną rękę - kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji i wynajmować, po jakimś czasie na pewno się zwróci i nie będziesz żyć ze świadomością, że ktoś inny zarabia na Twoich oszczędnościach [poza byłym właścicielem mieszkania]. Widziałam też kiedyć reklamę lokaty z inwestycją w alior banku - nie wiem na czym to polega, ale może to bedzie rozwiązaniem Twojego problemu.
Cytuj
Odpowiedź