• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestowanie w walute

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 0:17
Duże ryzyko, ogromna niepewność. Już bym wolała dać pieniądze w depozyt, bo możliwe, że po kilku miesiącach inwestycji w walutę miałabym o dużo mniej niż na samym początku, a takie niedotykane pieniądze przynajmniej nie ubywają. Oczywiście, każda inwestycja to jakiś ryzyko, ale ludzie zazwyczaj szukają tak, by to ryzyko było jak najmniejsze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 11:32
Kamila Bębenek napisał
Duże ryzyko, ogromna niepewność. Już bym wolała dać pieniądze w depozyt, bo możliwe, że po kilku miesiącach inwestycji w walutę miałabym o dużo mniej niż na samym początku, a takie niedotykane pieniądze przynajmniej nie ubywają. Oczywiście, każda inwestycja to jakiś ryzyko, ale ludzie zazwyczaj szukają tak, by to ryzyko było jak najmniejsze.
Z tego co czytalem to sa np. takie produkty strukturyzowane, które sie opieraja wlasnie o kursy walut. To może byc niezłe rozwiązanie, zloty trochę sie umocnił. Chociaż jak taki produkt jest 2-letni to przez ten czas może sie dużo wydarzyć niekoniecznie dla nas korzystnego.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:04
Nie wiem czy to taki dobry sposób na inwestowanie. Trzeba mieć umiejętności, wiedzę no i dużo szczęścia, żeby w taki sposób zarobić. Jeżeli jesteś pewny swojego to pewnie próbuj ale ja bym się milion razy zastanowiła nad takim sposobem inwestowania.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:24
Ja nie jestem przekonana ale to Twoja decyzja. Jeżeli się na tym znasz i w ogóle to pewnie czemu nie ale jeżeli chcesz spróbować i a nóż Ci się uda to ja bym się w to nie pchała.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:25
To lepiej te pieniądze od razu wpłacaj chociażby na konto oszczędnościowe lepsze to niż inwestowanie w walutę. Przecież to raz że ryzykowne dwa że nigdy nie masz pewności że waluta nie spadnie a trzy no nie wiem czy zyski są jakieś duże.
Cytuj
Odpowiedź