• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
eni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:52
Jak uda się mi uzbierać większą sumę pieniędzy - zakładam lokatę ( dobrą propozycję na lokaty ma Skok Wołomin ) Mój sposób na oszczędzanie to kupowanie tańszych produktów i nie popadanie w manie zakupową:)
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:21
Wkładaj pieniądze na konto oszczędnościowe. Nie musi to być od razu 400zł ale zaczynaj od małych kroków 50zł, 100 jak masz więcej gotówki to 200 i po jakimś czasie uzbiera Ci się fajna sumka. TO naprawdę motywuje do oszczędzania.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:01
eni napisał
Jak uda się mi uzbierać większą sumę pieniędzy - zakładam lokatę ( dobrą propozycję na lokaty ma Skok Wołomin ) Mój sposób na oszczędzanie to kupowanie tańszych produktów i nie popadanie w manie zakupową:)


Przecież autor wątku pisze wyraźnie, że ma problem z zaoszczędzeniem nawet 100zł więc w jaki sposób ma zaoszczędzić tę większą sumę?
Ja bym Ci radziła po prostu wyciągać na przykład po 100 czy 200zł lub ile możesz i oddawaj, chociażby mamie żeby Ci odkładała gdzieś te pieniądze. Wtedy ich nie widzisz i nie masz dostępu:)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:27
askomola napisał
eni napisał
Jak uda się mi uzbierać większą sumę pieniędzy - zakładam lokatę ( dobrą propozycję na lokaty ma Skok Wołomin ) Mój sposób na oszczędzanie to kupowanie tańszych produktów i nie popadanie w manie zakupową:)


Przecież autor wątku pisze wyraźnie, że ma problem z zaoszczędzeniem nawet 100zł więc w jaki sposób ma zaoszczędzić tę większą sumę?
Ja bym Ci radziła po prostu wyciągać na przykład po 100 czy 200zł lub ile możesz i oddawaj, chociażby mamie żeby Ci odkładała gdzieś te pieniądze. Wtedy ich nie widzisz i nie masz dostępu:)


Dokładnie. Ja też miałam taki problem. Możesz też z góry zaplanować aby bank CI pobierał na przykład 150zł na konkretny cel i wtedy już nie pamiętasz o tym, pieniędzy nie widzisz, a odkładasz i oszczędzasz:)
Cytuj
Odpowiedź