• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na 22 dni na 22 tys.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:10
maaaśśślanka napisał
a jak liczone jest oprocentowanie skoro lokata jest na mniej niz miesiac? ile zysku z tego w ogole jest, bedzie chociaz 50 zl? dla mnie to wyzsza matematyka wiec wole zapytac, chociaz nie wydaje mi się zeby ta oferta byla jakas szalowa


Mi też się nie wydaje. poza tym myślę, że jakby się wgłębić we wszystkie punkty pisane małym druczkiem wyszłoby zupełnie coś innego niż oferują. Ja mam już czerwoną lampkę zapaloną jak widzę coś takiego.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:36
joasiamyk napisał
maaaśśślanka napisał
a jak liczone jest oprocentowanie skoro lokata jest na mniej niz miesiac? ile zysku z tego w ogole jest, bedzie chociaz 50 zl? dla mnie to wyzsza matematyka wiec wole zapytac, chociaz nie wydaje mi się zeby ta oferta byla jakas szalowa


Mi też się nie wydaje. poza tym myślę, że jakby się wgłębić we wszystkie punkty pisane małym druczkiem wyszłoby zupełnie coś innego niż oferują. Ja mam już czerwoną lampkę zapaloną jak widzę coś takiego.


DOkładnie ludzie też we wszystko wierzą i potem się dziwią, że dali się naciągnąć. Ja nie wiem że też nic nie wydaje się podejrzane prawda? Trzeba ciągnąć za język doradców i prosić się o informacje..
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:40
No właśnie, takie okazje są zazwyczaj okazjami do momentu przeczytania warunków pisanych drobnym druczkiem. Wtedy się okazuje, że to nie tak miało być, że płaci się za to i płaci się za tamto. Trzeba uważać. Marketing to potężna broń.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:40
Marketing w połączeniu z niewiedzą konsumentów to dopiero broń :)
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:35
Tomasz Paryz napisał
Marketing w połączeniu z niewiedzą konsumentów to dopiero broń :)
Niestety za często banki z tej broni korzystają, najgorzej że nie wahają się zwyczajnie kłamać. Bo gdyby to były jeszcze jakieś delikatne sugestie. A oni pisza na plakatach i ulotkach cos co nie jest zgodne z rzeczywistością.
Cytuj
Odpowiedź