• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na 22 dni na 22 tys.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 11:46
Słyszeliście o tym, ja wlasnie przeczytalem. Ale smiesznie to wyglada. Oni to robią serio czy jakos marketingowo chcą ludzi zachęcać? http://www.comperia.pl/newsy/15526-lokata22-dostepna-w-toyota-banku.html
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 18:42
Trudno stwierdzić ale skoro tak piszą to pewnie chociaż ziarenko prawy jest. Ja mam ograniczone zaufanie do wszelkiego rodzaju "okazji".
Ale jestem ciekawa czy rzeczywiście oferta jest tak atrakcyjna na jaką wygląda.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.6.2014 13:55
No oferta jest niezła, ale skoro lokować trzeba 22 tys. to na pewno skierowana jest do konkretnego targetu.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 20:36
kostka napisał
Trudno stwierdzić ale skoro tak piszą to pewnie chociaż ziarenko prawy jest. Ja mam ograniczone zaufanie do wszelkiego rodzaju "okazji".
Ale jestem ciekawa czy rzeczywiście oferta jest tak atrakcyjna na jaką wygląda.


Jeżeli chodzi o okazje, to ja jestem zazwyczaj bardzo pozytywnie nastawiona. Nie raz dobrze na nich wyszłam, tylko wiadomo - trzeba uważnie czytać wszystkie podpisywane umowy. Chociaż nie skorzystałabym pewnie w akurat tej oferty, ponieważ wolę lokaty długo- a nawet bardzo długoterminowe, to oferta wydaje się być atrakcyjna.
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 6:20
Ciekawa oferta:) Szkoda, że skierowana tylko do nielicznych, bo mało, który Kowalski ma 22 tysiące, które mógłby wpłacić na lokatę. O Banku Tyoty słyszałam sporo dobrego, więc ich oferta może być w 100% prawdziwa. Zastanawiam się tylko jakie tam mają oprocentowanie i czy jest stałe.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.6.2014 12:20
Jagoda napisał
Ciekawa oferta:) Szkoda, że skierowana tylko do nielicznych, bo mało, który Kowalski ma 22 tysiące, które mógłby wpłacić na lokatę. O Banku Tyoty słyszałam sporo dobrego, więc ich oferta może być w 100% prawdziwa. Zastanawiam się tylko jakie tam mają oprocentowanie i czy jest stałe.
hehe stale, niebardzo kiedy ma sie zmienic, wynosi 3,5 proc. na okres 22 dni.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:25
Tak niskie oprocentowanie o wy mówicie że mają dobra oferte? Przecież jak dobrze sie poszuka to w innych bankach oferują na lokatach aż 6 % jak dobrze pamiętam to w Banku Pocztowym mają takie oprocentowanie ale nie wiem na jak długo trzeba ulokować pieniadze
Cytuj
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:57
NO ja tez słyszałam o tym wysokim oprocentowaniu w banku pocztowym ale tam to jest raczej jakiś przekręt. Ludzie łapia sie na to ze jest 6% a tam to wysokie oprocentowanie jest chyba tylko przez pierwszy miesiąc , później juz jest dużo mniejsze.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:38
Według mnie oferta o ktorej piszecie wcale nie jest korzystna. Przecież jak dobrze poszuka sie na internecie czy na tych wszystkich wyszukiwarkach internetowych dotyczących lokat, można znaleźć wiele dużo bardziej korzystnych ofert niż ta.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:29
a jak liczone jest oprocentowanie skoro lokata jest na mniej niz miesiac? ile zysku z tego w ogole jest, bedzie chociaz 50 zl? dla mnie to wyzsza matematyka wiec wole zapytac, chociaz nie wydaje mi się zeby ta oferta byla jakas szalowa
Cytuj
Odpowiedź