• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata długoterminowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:54
A to nie tylko wy sie tak nakręciliście tymi 6 % w Banku pocztowym ale jak dobrze kojarzę to tam jest tak że lokata jest długoterminowa ale 6% jest tylko na początku a później oprocentowanie spada do 2,5% wiec wcale ta lokata korzystna nie jest.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:06
Skorzystaj z porównywarki tu na stronie :) Może nie znajdziesz wszystkich banków jakie są w Polsce, ale te duże firmy to większe pewniaki, już sprawdzone, a jeśli jest coś nie tak, to jest pewność, że się nimi zajmą. Małe firmy mogą oferować złote góry, a później pieniążków już nie zobaczymy. Oczywiście nie mówię, że jest tak w każdym przypadku, bo te wielkie banki tez potrafią wcisnąć kruczki do umów, ale szukając na ich temat opinii, można się dowiedzieć na co zwrócić uwagę.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:46
Orientuję się, w sensie sprawdziłam na własnej skórze - jedynie co do lokaty w ING, chociaż inne banki pewnie mają o wiele korzystniejsze oferty. Co ja mówię - pewnie. Mają, bo sprawdzałam. Ale niestety jestem stała w uczuciach - pierwsze konto bankowe właśnie tam, później korzystna oferta konta oszczędnościowego, a po jakimś czasie własnie lokata. Wszystko w jednym miejscu. Mój luby myśli o lokacie, ale tym razem będziemy szukać czegoś innego. Jeżeli zdecydujemy się na długoterminową, to na razie na celowniku est Santander Consumer Bank lub wspomniany wcześniej przez kogoś Lions.
Cytuj
mariqa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 21:04
Ja poszukała bym na tych porównywarkach, później poszła bym do kilku wybranych przeze mnie banków i upewniła jak się jak realnie wyglada taka oferta. Wtedy dopiero podjeła bym decyzje gdzie tak naprawdę inwestować moje pieniadze zeby móc zyskać.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:11
Niestety teraz to jest tyle opcji i możliwości, że trudno cokolwiek wybrać. Ja radziłabym Ci porównanie kilku lub nawet kilkunastu ofert zanim dokonasz wyboru tej jednej. Może popytaj wśród znajomych zanim się na coś zdecydujesz? Pewnie też coś polecą.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 16:57
Skorzystaj z porównywarek tak jest najlepiej i naprawdę wygodnie. Lokat jest tyle, że za nimi nadążyć nie można. 10 tysięcy to już ładna kwota, którą dobrze będzie ulokować właśnie na lokacie.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:41
mariqa napisał
Ja poszukała bym na tych porównywarkach, później poszła bym do kilku wybranych przeze mnie banków i upewniła jak się jak realnie wyglada taka oferta. Wtedy dopiero podjeła bym decyzje gdzie tak naprawdę inwestować moje pieniadze zeby móc zyskać.


No tak porównywarki to pierwszy krok, a później wybierz kilka i przejdź się do banków. 10 000 tysięcy to już ładna kwota żeby w coś to zainwestować także wystarczy poszukać. Może ta lokata Happy w Idea Banku? oferowali tam zdaje się 5%
Cytuj
Odpowiedź