• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata długoterminowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Alicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:57
Witam,
wiem że pewnie padało tu gdzieś już takie pytanie ale ja niestety nic takiego nie mogę znaleźć. Otóż zastanawiam sie ostatnio nad zainwestowaniem pieniążków. odłożyłam sobie 10 tysiecy i chciałabym to zainwestować w lokatę długoterminową.Niestety nie orientuje się gdzie najbardziej by mi sie to opłacało zrobić i gdzie miałabym największe zyski.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:07
Ja widziałem że w Noblebank mają teraz lokate na 6 % ale to jest na 3 miesiace wiec nie wiem czy bedzie aż tak bardzo długoterminowa.Nie szukałaś różnych porównywarek na stronach zeby zobaczyć gdzie teraz najbardziej opłaca inwestować?
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:30
nie no długoterminowa to raczej chodzi jej o taką która będzie minimum na pół roku albo na 12 miesięcy. Takie lokaty mają też chyba wyższe oprocentowanie a jak nie to ja na twoim miejscu korzystałbym z tych krótkoterminowych ale wysoko oprocentowanych zeby miec większy zysk w skali roku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:03
a brał ktos moze tutaj https://lp.lionsbank.pl/lp/lokaty/lokata-bonjour-instynkt-07/?&gclsrc=aw.ds ? 5% to dość dużo ale zupełnie nie znam tej firmy, wyglada porządnie ale jak sie przyjrzec blizej to pisze private banking
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 14:11
animka napisał
a brał ktos moze tutaj https://lp.lionsbank.pl/lp/lokaty/lokata-bonjour-instynkt-07/?&gclsrc=aw.ds ? 5% to dość dużo ale zupełnie nie znam tej firmy, wyglada porządnie ale jak sie przyjrzec blizej to pisze private banking
Lions Bank ma oferte tylko dla klientow zamożnych, także jesli masz paredziesiat tysiecy to sie moze Toba zajma.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:50
O Matko kolejny bank o którym ja nie miałam zielonego pojęcia.Powiedzcie mi jest gdzieś dostępna lista wszystkich banków w Polsce? Bo ja co chwile słysze jakąś nową nazwę a myślałam ze mamy cos około 10 głównych i tyle. Widać bardzo się myliłam.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:10
No właśni, ja też nie wiedziałam, że w Polsce jest taki bank jak Lions Bank... Wiecie czy przyjmą mnie tam z 30 tysiącami? Chcę jakoś zainwestować te pieniądze a lokaty w tych bardziej znanych bankach już mnie nie zadowalają.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:40
jak masz 30 tys to dobierz sobie kredyt i kup mieszkanie bo to najpewniejsza inwestycja wg mnie :) my teraz wlasnie kupilismy juz 4 mieszkanie i wynajmujemy studentom a jedno kupilismy jeszcze wieksze dla siebie i to tez swietna inwestycja bo w bardzo dobrej dzielnicy wiec za 10 lat spokojnie wezmiemy za niego jakies 600 000 zł i wtedy pojdziemy dalej z inwestycjami :)
Cytuj
be free like a child
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:42
Ja słyszałam kiedyś, że w pocztowym jest 6% na lokacie ale nie wiem ile w tym prawdy. Musiałabyś się do nich przejść i zapytać. Podobno warto też inwestować w lokaty strukturyzowane, sama się nad tym zastanawiam bo mam odłożone trochę kasy ze sprzedaży samochodu.
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:42
O tych 6 % w Banku pocztowym to i ja słyszałem. Ale jak dla mnie to musi być niezły przekręt. Nawet niedawno zastanawiałem sie czy nie przejść sie na pocztę żeby porozmawiać z Panią w okienku o warunkach takiej lokaty i czy tam jest rzeczywiście takie oprocentowanie.
Cytuj
Odpowiedź