• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lions Bank - czy to najlepsza lokata na dużą sumę ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kysan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 12:38
A mi się wydaje ,że lokata w Lionsie jest najlepsza.No owszem mozna założyć ta happy ,ale co wtedy z ta druga sumą ? Przecież tam sie nie da założyć 2 lokat.Poza tym lokata na 3 miesiace i trzeba zakladac konto. Jezeli ktoś chce oszczędzać dłużej jest bez sensu.Nie podobaja mi się te promocje dla nowych klientów .Trzeba zawsze praktycznie założyć konto .A potem łatwo jest te konta polikwidować ?
Wypowiedź została zmieniona przez: kysan 21.3.2016 12:38
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.3.2016 13:31
To zależy od warunków promocji...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Jagna

Niezarejestrowani

21.3.2016 13:39
grzes33 napisał
Adrian Chrapek TRU Story napisał
k_korocz napisał
Jak pan sobie to niby wyobraza ? Mam 100000 i mam rozbic na 10 lokat po 10000 ? Najlepsze oprocentowania sa dla nowych klientów ,przy drugiej lokacie nie bede juz w danym banku pierwszym klientem .Druga sprawa - raczej ludziom nie zalezy na rozbijaniu oszczedności na male kwoty.Czy pan mysli ze czlowiek ma na to czas???


Niektórzy rozbijają na lokaty po 10.000zł, inni lokują całość, kto jak woli, ja opisuję sytuację. Nie wiem czy pamięta Pan lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek - tam klienci banków zakładali depozyty na jeszcze mniejsze kwoty bądź na rodzinę..
W niektórych bankach limitem do lokat "promocyjnych" jest kwota 100tys zł.
pozdrawiam
Ja pamietam, pamietam nawet overnight. Ale eraz to juz chyba nie sa zbyt popularne.
A to racja, ze teraz te overnight nie sa zbyt popularne. Taka lokata jednodniowa. Ale teraz to i chyba zysk z tego nie byłby wysoki.
Cytuj
Odpowiedź