• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka dobra lokata na pół roku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
paweł

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 13:46
To podaj konkretne namiary na ta lokatę .W jakim jest banku ?Skro masz ja od lipca do dzisiaj tzn. ,że jest odnawialna? Odnawia się sama ? Czy trzeba samemu zakładać na nowo ?Aż jestem w szoku,takie oprocentowanie dzisiaj?;)
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

8.2.2016 15:43
Stanisław Bińkiewicz napisał
alfred1 napisał
Witam, mam prośbę, czy mógłby i ktoś polecić jakąś dobrą półroczną lokatę? mam 10 tysięcy oszczędności i nie będę ich potrzebował przez ten czas, bo wyjeżdżam. Chciałbym, żeby były bezpieczne, stąd mój wybór padł właśnie na lokatę.
Wiem, że teraz na rynku nie jest zbyt wesoło, ale mimo to chciałbym coś otworzyć.


Z jeszcze dobrych lokat jest Lokata Happy Idea Banku. Oprocentowana 4% ale tylko na 3 m-ce.
Ta lokata jest niezniszczalna, jest na rynku chyba juz z rok na tych samych warunkach.
Cytuj
irina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 18:32
Coś mi to wygląda na jakąs piramidę ;) Ciekawe...Pieniądzą pewnie mam wpłacić a potem zarabiam i pewnie nie wypłacę ;) Baju baju w świecie reklam .A kwota wyświetlana jedynie na ekranie.
Cytuj
Odpowiedź