• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaka dobra lokata na pół roku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 16:14
Witam, mam prośbę, czy mógłby i ktoś polecić jakąś dobrą półroczną lokatę? mam 10 tysięcy oszczędności i nie będę ich potrzebował przez ten czas, bo wyjeżdżam. Chciałbym, żeby były bezpieczne, stąd mój wybór padł właśnie na lokatę.
Wiem, że teraz na rynku nie jest zbyt wesoło, ale mimo to chciałbym coś otworzyć.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 18:10
alfred1 napisał
Witam, mam prośbę, czy mógłby i ktoś polecić jakąś dobrą półroczną lokatę? mam 10 tysięcy oszczędności i nie będę ich potrzebował przez ten czas, bo wyjeżdżam. Chciałbym, żeby były bezpieczne, stąd mój wybór padł właśnie na lokatę.
Wiem, że teraz na rynku nie jest zbyt wesoło, ale mimo to chciałbym coś otworzyć.


Z jeszcze dobrych lokat jest Lokata Happy Idea Banku. Oprocentowana 4% ale tylko na 3 m-ce.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Irenka

Niezarejestrowani

1.2.2016 10:01
Stanisław Bińkiewicz napisał
alfred1 napisał
Witam, mam prośbę, czy mógłby i ktoś polecić jakąś dobrą półroczną lokatę? mam 10 tysięcy oszczędności i nie będę ich potrzebował przez ten czas, bo wyjeżdżam. Chciałbym, żeby były bezpieczne, stąd mój wybór padł właśnie na lokatę.
Wiem, że teraz na rynku nie jest zbyt wesoło, ale mimo to chciałbym coś otworzyć.


Z jeszcze dobrych lokat jest Lokata Happy Idea Banku. Oprocentowana 4% ale tylko na 3 m-ce.
4 proc. na 3 miesiące to i tak dobra oferta i tyle czasu juz na rynku, ze tez idea sie to oplaca...
Cytuj
KorneliuszPliszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 13:25
A czemu ma się nie oplacać, skoro jest duże zainteresowanie? Wystarczy, ze jest ograniczenie co d kwoty.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

1.2.2016 21:30
Jest to pierwsza lokata dla nowych klientów max na 10.000 zł.
Jest jeszcze druga lokata dla nowych klientów, którzy maja większą ilość środków - max do 100 tys. zł, na 3,25%, też na 3 m-ce. Bank dając takie oprocentowanie po prostu pozyskuje nowych klientów.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Kajunka

Niezarejestrowani

2.2.2016 9:46
Jest na 4 miesiac w BOŚ EKOlokata Korzystna, oprocentowana na 2,55 proc. Myślicie, ze to dobra propozycja? Nie trzba konta zakładać.
Cytuj
Irenka

Niezarejestrowani

3.2.2016 12:37
Kajunka napisał
Jest na 4 miesiac w BOŚ EKOlokata Korzystna, oprocentowana na 2,55 proc. Myślicie, ze to dobra propozycja? Nie trzba konta zakładać.
No 2,5 proc. to teraz sporo, przy sredniej chyba 1,4 proc. wiec zakłaj dopoki jest
Cytuj
Sergiusz Majak

Niezarejestrowani

7.2.2016 14:47
Sprawdź sobie ofertę lokaty Cloud w Idea Banku https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-cloud Masz opcję inwestycji od 1000zł do nawet 1mln zł na różne okresy - 3,4,6 czy 12 miesięcy. Ja mam tę lokatę w wariancie na 6 miesięcy i na kwotę 7000zł.
Cytuj
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 16:17
Jest dobra lokata odnawialna na 4% w Idea Banku.Można założyć ja na różne sposoby/telefon ,oddział ,internet/. Nowe oferty pojawiają się z dnia na dzień .Najlepiej to chyba ,oszczędzając czas skorzystać z przeglądarek.
Cytuj
Tomasz JarockiNiezależny Doradca

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 258 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 16:52
Witam serdecznie,

Ciężko doradzić coś klientowi, który nie podaje podstawowych informacji pozwalających wyszukać oferty:
1. Czy jest gotowość do zmiany konta?
2. Które banki nie potraktują Pana jako nowego klienta?
3. Jakie są obecnie miesięczne koszty związane z prowadzeniem rachunku w obecnym banku?
4. Ile miesięcznie wykonywanych jest przelewów i jak często używana jest karta.

Szybciej znajdzie się ofertę przez wyszukiwarkę, niż otrzyma lepszą na forum bez rzetelnego porównania.
Pozdrawiam
Cytuj
NIEZALEŻNY DORADCA FINANSOWY
doradca@dywidenda.com.pl
Odpowiedź