• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy warto założyć lokatę na 1000 złotych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KasienkaJot

Niezarejestrowani

20.11.2015 9:15
Anita napisał
Ludzie już przesadzają z tą prywatnością. Co wy macie takiego do ukrycia?
Mnie tam mogą prześwietlić jak chcą, nie wstydzę się ani swoich poglądów, ani upodobań. I nie robię nic nielegalnego.
Jak ktoś w zamian za zgodę na używanie moich danych do celów marketingowych chce mi dać pieniądze, to ja w to wchodzę.
Konto na pewno będzie darmowe do końca promocji?
W tym momencie tylko to mnie interesuje.
Jeżeli pytasz o CB5 to będzie darmowe do kwietnia.
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 11:38
KasienkaJot napisał
Anita napisał
Ludzie już przesadzają z tą prywatnością. Co wy macie takiego do ukrycia?
Mnie tam mogą prześwietlić jak chcą, nie wstydzę się ani swoich poglądów, ani upodobań. I nie robię nic nielegalnego.
Jak ktoś w zamian za zgodę na używanie moich danych do celów marketingowych chce mi dać pieniądze, to ja w to wchodzę.
Konto na pewno będzie darmowe do końca promocji?
W tym momencie tylko to mnie interesuje.
Jeżeli pytasz o CB5 to będzie darmowe do kwietnia.


Pytam o to konto w BZW BK. Tam jednak można dostać więcej, bo aż 100 złotych. No i nie ma do konta żadnych warunków, typu wpływ wynagrodzenia?
Jeśli tak to oferta jest lepsza od Comperii, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć jedno i drugie.
Mam akurat 2000 złotych oszczędności, może nie dużo, ale jak dam 1000 tu i 1000 tu, to zyskam 150 złotych plus oczywiście odsetki. Trzeba umieć sobie radzić.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 23:50
brak wymogu wpływów, żeby konto było darmowe należy wziąć do niego kartę - karta i konto jest bezpłatna do lipca 2017 według tego co podaje bank

Anita napisał
Ludzie już przesadzają z tą prywatnością. Co wy macie takiego do ukrycia?
Mnie tam mogą prześwietlić jak chcą, nie wstydzę się ani swoich poglądów, ani upodobań. I nie robię nic nielegalnego.
Jak ktoś w zamian za zgodę na używanie moich danych do celów marketingowych chce mi dać pieniądze, to ja w to wchodzę.
Konto na pewno będzie darmowe do końca promocji?
W tym momencie tylko to mnie interesuje.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2015 18:19
Założyłam to konto wczoraj, wzięłam do niego kartę, umowę miałam potwierdzić za pomocą przelewu, który od razu wykonałam, bo strona automatycznie się przeładowała na płatności internetowe.
Czy to oznacza, że już mam to konto w BZW BK?
Bo póki co żadna umowa mi na maila nie przyszła.
Nie mam też danych do logowania do serwisu transakcyjnego. To oznacza, że nie zdążę wziąć udziału w promocji? Bo w weekendy pewnie nic nie działa, a w poniedziałek już 23?
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2015 17:50
Skoro nie masz umowy, to znaczy, że nie założyłaś tego konta. Chyba.
Przynajmniej na logikę tak to wygląda.
Jak jest w przypadku zawierania umów za pomocą przelewu weryfikacyjnego? Nie powinno coś przyjść, jak podczas normalnej procedury?
Choćby na maila?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 0:33
Potwierdzenie założenia przyszło by drogą mailową, zobacz jutro potem ewentualnie trzeba skontaktować się z bankiem> co do promocji to liczyła się data złożenia wniosku,
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 8:32
Konto założyłam w piątek po południu. Właśnie zresztą zauważyłam, że przyszło mi coś takiego na mail: "Potwierdzamy złożenie wniosku nr xxxxxx w dniu 2015-11-20 14:27 o Konto Godne Polecenia.
O dalszym krokach procesu będziemy informować poprzez e-mail i wiadomości SMS.Jeśli zdecydowałeś się na zawarcie umowy o ww. konto za pomocą przelewu z innego banku pamiętaj aby wykonać przelew w ciągu 15 minut od złożenia wniosku."
Jest tam też załącznik z umową.
To chyba oznacza, że jest wszystko ok i mam czekać na identyfikator do bankowości elektronicznej?
Zmyliły mnie dwa kolejne emaile z potwierdzeniem rejestracji w aplikacji i z informacją o promocji.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 10:15
Wygląda na to że wszystko przebiega ok.

Anita napisał
Konto założyłam w piątek po południu. Właśnie zresztą zauważyłam, że przyszło mi coś takiego na mail: "Potwierdzamy złożenie wniosku nr xxxxxx w dniu 2015-11-20 14:27 o Konto Godne Polecenia.
O dalszym krokach procesu będziemy informować poprzez e-mail i wiadomości SMS.Jeśli zdecydowałeś się na zawarcie umowy o ww. konto za pomocą przelewu z innego banku pamiętaj aby wykonać przelew w ciągu 15 minut od złożenia wniosku."
Jest tam też załącznik z umową.
To chyba oznacza, że jest wszystko ok i mam czekać na identyfikator do bankowości elektronicznej?
Zmyliły mnie dwa kolejne emaile z potwierdzeniem rejestracji w aplikacji i z informacją o promocji.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 11:10
Artur Sarnecki napisał
Wygląda na to że wszystko przebiega ok.



To całe szczęście, bo już się bałam, że nie zdążę, bo znów coś sknociłam. Doczytałam już, że identyfikator przyjdzie w tytule przelewu zwrotnego z tą złotówką.
Denerwuję się, bo pierwszy raz w ten sposób zakładam i weryfikuję konto, wszelkie poprzednie były w oddziale.
No i przysłali mi mailem tylko wzór umowy, bez wypełnionych moich danych. Czy to jest ta umowa, którą zawarłam, czy po prostu podgląd, a prawdziwą dopiero dostanę?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

23.11.2015 16:27
prawdziwa jeszcze dotrze, poza tym bank przedłużył promocję do 27 także zapraszam do skorzystania
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź