• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy warto założyć lokatę na 1000 złotych?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 15:42
Zastanawiam się ostatnio czy jest sens zakładać lokatę, jeśli można na niej złożyć jedynie 1000 złotych? W końcu oprocentownie jest na tyle małe, a najczęściej jest tyle warunków do spełnienia, że aż zastanawiam się, czy nie lepiej tego trzymać po prostu na koncie?
Nie mam więcej oszczędności i mąż mówi, że niepotrzebnie szukam na razie lokat.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 18:17
ile musisz zmarnować czasu na szukanie oferty? czas również ma swoją wartość...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 18:43
Przy obecnych oprocentowaniach zarobek miesięczny będzie w granicach max 2 zł.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 8:16
Chyba zależy jeszcze jaka to lokata.
Są przecież takie z bonusami, choćby ta najsłynniejsza lokata comperii z bonusem V, w której możesz dostać dodatkowe 50 złotych za otwarcie konta, które też pod pewnymi warunkami jest bezpłatne. Wtedy moim zdaniem to się bardzo opłaca.
Nie wiem, czy 1000 złotych wystarczy, musiałabyś się dowiedzieć, jaka tam jest minimalna kwota?
Ale jeśli tak, to chyba się opłaca taki zarobek?
Cytuj
Kakadu

Niezarejestrowani

17.11.2015 8:24
Minimalna kwota to właśnie 1000 zł, więc faktycznie, jesli nie masz konta w Aliorze to najlepsze rozwiązanie
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 12:03
Jeśli weźmiesz udział a jakiejś promocji to ma to sens. Może być lokata lub konto oszczędnościowe, przecież jeśli oprocentowanie lokaty masz np. 4% a do tego dostaniesz bonus np. 50 zł to realnie masz lokatę na 9 % ...

Możesz założyć też konto w jakieś promocji - bzwbk daje teraz promocję na konto a do tego środki do 4000 zł są oprocentowane na 4 % pisałem tutaj o tym: http://artursarnecki.eu/zaloz-bezplatne-konto-i-zgarnij-100-zl-premii-oraz-4-dla-swoich-oszczednosci/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
mikolaj-ko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 13:23
W czym jest haczyk? To konto w BZW BK to przecież darmowa stówka! Niemożliwe, żeby jedynym warunkiem do spełnienia były tylko te transakcje na 100 złotych, które w dodatku się sumują. I konto faktycznie bez opłat?
Jeśli tak to chętnie założę, przecież zamknę je w marcu, a 100 złotych dostanę. no chyba, że są jakieś warunki, o których się nie mówi.
Jeśli nie to jeszcze tak dobrej oferty nie widziałem.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 20:30
Odpowiedź jest prosta. Warto założyć lokatę. Mimo, że nie jest to kwota duża a i oprocentowanie niewielkie, to liczy się coś innego. Liczy się to, że ktoś ma swoje marzenia na które zbiera pieniądze. Fortuny zbudowane na solidnych podstawach mają największa szansę przetrwania. Oczywiście, przy tak małej kwocie lokaty oprocentowanie będzie symboliczne. Ale naprawdę warto zrobić pierwszy krok.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 22:29
w artykule dodałem link do regulaminu, jedyny haczyk który może być minusem dla Ciebie to to że środki są oprocentowane na 4 % jedynie do 4000 zł, karta jest za darmo i konto też do połowy 2017 około.

mikolaj-ko napisał
W czym jest haczyk? To konto w BZW BK to przecież darmowa stówka! Niemożliwe, żeby jedynym warunkiem do spełnienia były tylko te transakcje na 100 złotych, które w dodatku się sumują. I konto faktycznie bez opłat?
Jeśli tak to chętnie założę, przecież zamknę je w marcu, a 100 złotych dostanę. no chyba, że są jakieś warunki, o których się nie mówi.
Jeśli nie to jeszcze tak dobrej oferty nie widziałem.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 22:29
w artykule dodałem link do regulaminu, jedyny haczyk który może być minusem dla Ciebie to to że środki są oprocentowane na 4 % jedynie do 4000 zł, karta jest za darmo i konto też do połowy 2017 około.

mikolaj-ko napisał
W czym jest haczyk? To konto w BZW BK to przecież darmowa stówka! Niemożliwe, żeby jedynym warunkiem do spełnienia były tylko te transakcje na 100 złotych, które w dodatku się sumują. I konto faktycznie bez opłat?
Jeśli tak to chętnie założę, przecież zamknę je w marcu, a 100 złotych dostanę. no chyba, że są jakieś warunki, o których się nie mówi.
Jeśli nie to jeszcze tak dobrej oferty nie widziałem.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź