• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PayU – gdzie płacić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:04
PrimaBalerina napisał
rita napisał
Ja robię bardzo dużo zakupów na allegro i płacę tylko przez PayU. Jak nie mam pieniędzy na koncie to wybieram opcję za pobraniem. Ogólnie jestem zadowolona z płatności przez PayU bo sprzedający ma pieniądze od razu na koncie i może wysłać towar w ten sam dzień a ja nie lubię za długo czekać na paczki
To ciekawe, zamawiając coś ostatnio na allegro dostałam wiadomość od sprzedającego bym nie wpłacała poprzez PayU jeśli chcę szybciej, bo trwa to dłużej. Najpierw pieniądze idą na konto PayU a później dopiero na konto sprzedającego... Mimo to i tak zazwyczaj wpłacam poprzez PayU, nawet wpłacając pieniądze pocztą podaję ten nr konta który sugeruje mi PayU.


Jakieś głupoty Ci naopowiadał. Przez PayU właśnie wszystko idzie szybciej bo sprzedający od razu otrzymuje meila, że dostał wpłatę na konto. Nie wiem czemu Ci tak powiedział ale to nieprawda.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 12:33
Sporo sprzedawców wprowadza do swoich sklepów PayU przede wszystkim dlatego że to niezmiernie wygodne. Klikasz wszystko masz wypisane logujesz się do banku i po sprawie. Naprawdę genialne. Najbardziej popularne płacenie przez PayU jest na allegro i chyba od allegro się zaczeło.
Cytuj
Odpowiedź