• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

PayU – gdzie płacić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 12:52
Coraz więcej osób i firm korzysta z PayU. Praktycznie za każdym razem , gdy robię zakupy w internecie to jest ta opcja. Honorują to już wszyscy sprzedawcy internetowi? Jak wygląda sprawa?
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:20
wydaje mi sie ze to taki agregat do płatnosci jak np dot pay ma ułatwiac płatnosc ale nie kazdy ma obowiazek korzystania z takich usług :) poza tym na rynku dostepne jest wiele roznych rodzai platnosci :)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:43
PayU daje możliwość dokonywania zakupów przez Internet pomiędzy osobami posiadającymi konto e-mail. PayU daje możliwość płacenia kartą kredytową lub przelewem bankowym. Odbiorca wpłaty nie musi posiadać konta bankowego, aby móc otrzymać pieniądze przez Internet. Liczba akceptantów tej płatności jest ogromna. Polecam wejść na stronę PayU i tam sprawdzić.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 18:19
mysmy kiedys chcieli miec payu w naszym esklepie ale okazało sie ze warunki sa srednio zachecajace - ustalaja prowizje w zaleznosci od deklarowanego obrotu i asortymenu warto o tym pamietac :) na pewno jest to duze ułatwienie dla klientow, troszke uciazliwe dla sklepow no ale skoro rynek sam wymusza to co zrobic :)
Cytuj
be free like a child
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 14:22
Ja zazwyczaj jak robię zakupy przez neta to przenosi na PayU. Dobra opcja, szybka i chyba bezpieczna. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 16:48
wiecie dla nas jako klientow nie ma roznicy chyba kwestia obslugi w przypadku reklamacji bo np dot pay nie robil problemow ibardzo szybko mi zworcili kase ktora poszla dwa razy a z payu czekalam jakies 14 dni i mnie to wkurzało..
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 8:25
Ja robię bardzo dużo zakupów na allegro i płacę tylko przez PayU. Jak nie mam pieniędzy na koncie to wybieram opcję za pobraniem. Ogólnie jestem zadowolona z płatności przez PayU bo sprzedający ma pieniądze od razu na koncie i może wysłać towar w ten sam dzień a ja nie lubię za długo czekać na paczki
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 5:44
Nie narzekam na PayU. Zawsze płacę tym sposobem gdy robię zakupy przez internet głównie dlatego, że jest szybko i bezpiecznie. Raz prosiłem o zwrot pieniędzy przez PayU i czekałem pięć dni. To nie tak źle bo znajomy czekał 10...
Cytuj
Sławomir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:29
NO dobra a jak osoby nie mające konta bankowe a posiadające tylko konto email otrzymują własne pieniądze? Przynosi im je do domu listonosz czy jak? jest jakaś dodatkowa opłata za wyciągniecie tych pieniędzy? Bo mnie bardzo zastanawia na jakiej zasadzie to działa.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:32
no to rzeczywiscie nie tak źle bo moi klienci czasami sie wsciekali wlasnie ze dlugo idzie zwrot albo np wpisali kwote o 1 zł mniejszą i już im blokowało płatności i wtedy ani ja ani klient nie wie ze tych pieniedzy nigdzie nie ma to jest wg mnie najwiekszy minus
Cytuj
be free like a child
Odpowiedź