• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Konto osobiste Smart Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 16:05
Witamy, możemy uspokoić :) - nie planujemy wprowadzenia opłat. Pozdrawiamy.

Arias napisał
Ja też zastanawiam się nad przeniesieniem tam konto. Nie ukrywam, że to, że jest darmowe kusi. Ale za coś chyba trzeba płacić, w końcu na czymś bank musi zarabiać. Pytanie na czym?
Przypomina mi to sytuację sprzed kilku lat, gdy przenosiłem się do mBanku, który też miał wszystko darmowe.
A dziś już są tam różne opłaty.
Wiem, że tu będzie tak samo, jednak na razie jest za darmo i trzeba tę sytuację wykorzystać.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 19:57
W artykule do którego link zawarłem w poprzednim poście jest opisane za co zapłacimy
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
zen

Niezarejestrowani

11.8.2015 10:40
to bedzie spontaniczna zmiana, nie trzeba jej planowac
Cytuj
Jeremi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 12:43
Grzegorz Woźniak napisał
Smart Bank jest pewny, ponieważ tak jak w każdym banku depozyty do równowartości 100 tys. euro są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Oferta konta jest jak najbardziej godna polecenia, więcej w artykule:
http://www.finansemlodegopolaka.pl/calkowicie-darmowe-konto-osobiste-w-banku-smart-to-nadal-mozliwe
A Pan poleca ich produkty? Troche jest mało znany... ale produkty faktycznie dobre sie wydaja
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 13:38
Ja sobie u nich założyłam konto i właśnie czekam na dokumenty. Kurier miał być w ciągu 5 dni, no i dziś jest piąty.
Ktoś wie, czy u nich to norma?
I co, jeśli dziś kuriera nie będzie? mam dzwonić i dopominać się, czekać, czy złożyć nową dyspozycję o otwarciu konta?
Gdzieś też słyszałam, że za otwarcie konta przysyłają bon do pizzaportal, to aktualne jeszcze czy jak?
Cytuj
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 15:29
JuliaB napisał
Ja sobie u nich założyłam konto i właśnie czekam na dokumenty. Kurier miał być w ciągu 5 dni, no i dziś jest piąty.
Ktoś wie, czy u nich to norma?
I co, jeśli dziś kuriera nie będzie? mam dzwonić i dopominać się, czekać, czy złożyć nową dyspozycję o otwarciu konta?
Gdzieś też słyszałam, że za otwarcie konta przysyłają bon do pizzaportal, to aktualne jeszcze czy jak?


Przesyłki kurierskie zajmują od 6 do 8 dni roboczych. Prosimy o nie składanie drugiego wniosku, ponieważ on i tak zostanie zablokowany. Przesyłka powinna przyjść w tym czasie, często bywa tak, jak Pani napisała, że umowa przychodzi w 5 dni, jednak zależy to od dostawcy. Odnośnie pytania w sprawie kuponu na pizze za założenie konta w banku SMART to informujemy, że promocja jest już zakończona. Pozdrawiamy.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
Winczi

Niezarejestrowani

16.9.2015 12:03
Z tymi opóźnieniami to nie zawsze wina banku, a często kuriera.
Cytuj
Butler

Niezarejestrowani

17.9.2015 9:30
taaa na pewno, oni w tych molochach maja taki balagan... najlatwiej zgonic na kogo innego
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.9.2015 13:32
ja konto w bank smart zakładałem online, trwało to 1 dzień;) kurier to dłuższa opcja
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Gawron

Niezarejestrowani

17.9.2015 13:46
No właśnie tyle jest teraz kont online, warto korzystać.
Cytuj
Odpowiedź