• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Konto osobiste Smart Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kaja Metrowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 12:03
Witam.Obecnie szukam całkowicie darmowego konta osobistego. Obecnie mam konto osobiste w banku pekao ale opłaty są dość wysokie, płacę również za obsługę karty tak więc chciałabym się przenieść. Zainteresowała mnie oferta Smart Banku bo jak widziałam wszystko jest tam darmowe. Prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów w kraju oraz za granicą. Nie wiem czy wszystko doczytałam. Rozumiem,ze nie ma tam opłat? I czy bank jest bezpieczny ? Bo raczej nie widziałam jego placówek w mieście w jakim mieszkam.
Cytuj
Paweł

Niezarejestrowani

5.8.2015 12:16
To jest bank internetowy, nie ma placówek. Ale ta oferta wydaje się być faktycznie ok.
Cytuj
aska

Niezarejestrowani

5.8.2015 12:31
Mi się tez ta oferta podoba, wygląda że nie ma haczyków. Warto skorzystać.
Cytuj
wiki

Niezarejestrowani

6.8.2015 10:30
i ma trwac i trwac
Cytuj
grace

Niezarejestrowani

7.8.2015 8:59
No zobaczymy ile bedzie faktycznie. To co teraz jest promowane, reklamowane a jak moze pozniej wygladac to moga byc 2 rozne sprawy.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 12:40
A jaka to jest grupa kapitałowa? Czy ten bank to nie jest aby założony przez mbank? Bo widzę bardzo wiele podobienstw. Sama oferta moim zdaniem jest ciekawa. Zastanawia mnie jednak czy warto jest zakładać sobie konto w banku, który obsługuje się jedynie internetowo i telefonicznie. Jeśli nastąpi jakaś awaria to jaki niby mamy dostęp do pieniędzy ? Praktycznie żaden...
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 13:12
Tereza napisał
A jaka to jest grupa kapitałowa? Czy ten bank to nie jest aby założony przez mbank? Bo widzę bardzo wiele podobienstw. Sama oferta moim zdaniem jest ciekawa. Zastanawia mnie jednak czy warto jest zakładać sobie konto w banku, który obsługuje się jedynie internetowo i telefonicznie. Jeśli nastąpi jakaś awaria to jaki niby mamy dostęp do pieniędzy ? Praktycznie żaden...

Smart Bank jest częścią FM Bank PBP: http://www.fmbankpbp.pl/o-banku/historia-banku/, którego współwłaścicielem jest Abris: http://www.fmbankpbp.pl/o-banku/akcjonariusze/

Co do awarii, to co zrobisz jak marmurkowy bank będzie miał awarię a system nie będzie sprawny? Też nic.
Cytuj
Grzegorz Woźniak

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 172 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 21:53
Smart Bank jest pewny, ponieważ tak jak w każdym banku depozyty do równowartości 100 tys. euro są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Oferta konta jest jak najbardziej godna polecenia, więcej w artykule:
http://www.finansemlodegopolaka.pl/calkowicie-darmowe-konto-osobiste-w-banku-smart-to-nadal-mozliwe
Cytuj
Grzegorz Woźniak
Doradca finansowo - ubezpieczeniowy
tel. 502019859
email: wozniakgrzegorz@op.pl
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 7:37
Ja też zastanawiam się nad przeniesieniem tam konto. Nie ukrywam, że to, że jest darmowe kusi. Ale za coś chyba trzeba płacić, w końcu na czymś bank musi zarabiać. Pytanie na czym?
Przypomina mi to sytuację sprzed kilku lat, gdy przenosiłem się do mBanku, który też miał wszystko darmowe.
A dziś już są tam różne opłaty.
Wiem, że tu będzie tak samo, jednak na razie jest za darmo i trzeba tę sytuację wykorzystać.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.8.2015 13:33
bank zarabia na "osadzie" na koncie oraz ew. transakcjach wykonywanych kartą płatniczą przez klienta

ps
kiedyś oferta SB była znacznie lepsza, teraz już się tak nie wybija ponad konkurencję
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź