• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto oszczednosciowe?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2014 10:53
Nie tylko Raiffeisen ma takie oprocentowane teraz jak założysz konto 360 stopni w Millennium to możesz założyć konto oszczędnościowe na 4 proc.w promocji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2014 16:42
a nie lepiej lokatę niz konto?
Cytuj
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 8:43
Wlasnie chodzi o to, ze chce dokladac srodki, wiec zaloze oszczednosciowe, zwlaszcza ze sa niezle oprocentowane.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:26
dokładnie tak jak pisze kolega powyżej - albo oszczędnościowe albo takie jak np w mbanku że ci ucina końcówki lub odprowadza się samo jakiś procent twoich zarobków to może jest nawet lepsze skoro nie wiesz ile miesięcznie będziesz miec kasy :) bo ustawiasz np 20 % miesiecznej kasy i na koniec miesiaca lub na poczatku od razu tą kwote ci przerzuca na subkonto :)
Cytuj
be free like a child
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 21:53
Ja i tak chyba bardziej wolałbym odłożyć te pieniądze na lokate. Nie wiem czemu ale mam wrażanie że tam dużo więcej można zyskać i jest to lepiej stworzone.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 14:49
no to chyba się troszkę mylisz. Jak zdecydujesz się na odkładanie pieniędzy an konto oszczędnościowe to możesz co chwilkę dołożyć do puli kilka złotych a na lokacie to pieniądze wkładasz i nic nie możesz z nimi z robić do póki nie minie odpowiedni okres czasu.
Cytuj
GabiGabi2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 10:45
Właśnie jak chcesz co chwile jakąś kwotę dokładać to dla Ciebie będzie najlepsze konto oszczędnościowe .Na lokacie nie możesz sobie pozwolić na wpłacanie i wypłacanie .Myślę że w twojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest konto gdzie w każdej chwili możesz z niego korzystać .
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 22:14
A sprawdzałeś może jakie oprocentowanie konta oszczędnościowego ma PKO? Wydaje mi sie że to jeden z popularniejszych banków więc powinni mieć bardzo fajną ofertę. Albo przejdź się po kilku bankach i popytaj o oferty a później wybierz tą gdzie zaoferują Ci największy procent.
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 11:10
Fiołek ma racje, najlepszym rozwiązaniem bedzie przespacerowanie się po kliku bankach i popytanie o szczegóły dotyczące prowadzenia konta oszczędnościowego. Później na spokojnie to sobie w domu posprawdzasz i porównasz.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 17:46
Jeżeli nie chcesz na lokatę, choć nie wiem czemu to pewnie, jak najbardziej konta oszczędnościowe. Zapewne w banku, w którym masz konto,możesz sobie za darmo otworzyć rachunek oszczędnościowy. Ja też z takiego korzystam.
Cytuj
Odpowiedź