• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

awizowanie przy wypłacie z lokaty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 9:06
:D moze to i dobry kamuflarz, zlodziej chetniej ukradnie elegancka walizke niz jakies siatki z biedronki :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 14:17
hehe no tak, siatkiz biedronki raczej nikt nie bedzie chcial krasc, chyba ze bedzie przeswitywał z niej hajs
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2015 12:29
Gość napisał
hehe no tak, siatkiz biedronki raczej nikt nie bedzie chcial krasc, chyba ze bedzie przeswitywał z niej hajs

Ewentualnie parówki :D
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2015 16:10
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, jak może wyglądać taka ilość gotówki. Na żywo nigdy tego nie widziałem. A reklamówka z pieniędzmi to już w ogóle dla mnie jakaś abstrakcja.

Czy czas potrzebny na dostarczenie pieniędzy do placówki banku jest zawsze taki sam, czy w każdym banku jest to ustalane indywidualnie?
Cytuj
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 13:08
Faustyn napisał
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, jak może wyglądać taka ilość gotówki. Na żywo nigdy tego nie widziałem. A reklamówka z pieniędzmi to już w ogóle dla mnie jakaś abstrakcja.

Czy czas potrzebny na dostarczenie pieniędzy do placówki banku jest zawsze taki sam, czy w każdym banku jest to ustalane indywidualnie?
Indywidualnie, i pewnie w kazdej placowce tez to inaczej wyglada. Trzeba sie dowiadywac;
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:10
Faustyn napisał
Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, jak może wyglądać taka ilość gotówki. Na żywo nigdy tego nie widziałem. A reklamówka z pieniędzmi to już w ogóle dla mnie jakaś abstrakcja.

Czy czas potrzebny na dostarczenie pieniędzy do placówki banku jest zawsze taki sam, czy w każdym banku jest to ustalane indywidualnie?
A co moze byc ciekawego w reklamowce z pieniedzmi?;p Pełna waliza, ok. Moze sie ładnie prezentować, ale reklamówka?;p
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 11:59
Od jakich kwot trzeba awizować w waszych bankach?
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:29
W ing od 20 000 zł.
Cytuj
Odpowiedź