• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

awizowanie przy wypłacie z lokaty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 13:43
Bez wcześniejszej zapowiedzi możemy wypłacić w banku nawet do 50 000 zł. Jednak zależy to od instytucji. Ile wcześniej należy powiadomić bank? Jak to zrobić? tutaj
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 14:36
Ciekawe ile teraz osób tak wybiera pieniądze. Bał bym się przy sobie nosić tyle pieniędzy. OD tego sa przelewy.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 11:24
Edek napisał
Ciekawe ile teraz osób tak wybiera pieniądze. Bał bym się przy sobie nosić tyle pieniędzy. OD tego sa przelewy.

Auto też kupujesz przelewem? ;)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 11:58
oczywiście, a jak inaczej?

jak sprzedawałem stare - przelew, kupowałem nowe - przelew

poza tym przy DG operacje >15k euro (po przeliczeniu na PLN) trzeba regulować przelewem
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 15:52
Wiele aut kupowałem od osób prywatnych i nigdy nie było to robione przelewem, każdy chciał gotówkę. W przypadku DG to rozumiem.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 16:39
Naprawdę ludzie nie wiedzą, że przy dużej gotówce trzeba najpierw powiadomić bank? Myślałam, że to oczywiste.
Ja za samochód też płaciłam gotówką, ale nigdy drogiego nie kupowałam, więc chyba największa kwota, jaką kiedykolwiek wypłacałam i miałam w ręku to coś około 2000 złotych. A i tak był strach, że ktoś ukradnie lub zgubię.
A ciekawe ile można maksymalnie wypłacić z bankomatu? Wie ktoś ile tam się może mieścić?
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2015 17:57
Zapola napisał

A ciekawe ile można maksymalnie wypłacić z bankomatu? Wie ktoś ile tam się może mieścić?


Sama kwota załadunku zależy od intensywności wypłat z bankomatu i zazwyczaj wynosi kilkaset tysięcy złotych.

Źródło: http://www.focus.pl/sekrety-nauki/ile-pieniedzy-miesci-sie-w-bankomacie-11923
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.6.2015 9:32
Są sytuacje kedy jednak gotówka jest potrzebna i to większa. Ale fakt pamietam jeszcze kilka lat temu, jak się nastresowałem, gdy wypłaciłem pieniądze z odskodowania i miałem je przewiezc z jednego miejsca do drugiego. Pani w banku wezwała mi taksówkę. :D Były czasy.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 12:19
Gość napisał
Są sytuacje kedy jednak gotówka jest potrzebna i to większa. Ale fakt pamietam jeszcze kilka lat temu, jak się nastresowałem, gdy wypłaciłem pieniądze z odskodowania i miałem je przewiezc z jednego miejsca do drugiego. Pani w banku wezwała mi taksówkę. :D Były czasy.

Tak z ciekawostek to kiedyś stałem sobie w kolejce w banku, a przede mną był pan, który wyciągnął z plecaka 2 reklamówki (z Biedronki) pełne gotówki i wpłacił w okienku dla osób prywatnych. Tak na moje oko około 200 tys. :) Morał z tego taki, że jak masz przy sobie taką kasę to najlepiej zachowywać się naturalnie i nie rzucać w oczy :P
Wypowiedź została zmieniona przez: Finansolog 17.6.2015 12:20
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2015 15:17
Finansolog napisał
Gość napisał
Są sytuacje kedy jednak gotówka jest potrzebna i to większa. Ale fakt pamietam jeszcze kilka lat temu, jak się nastresowałem, gdy wypłaciłem pieniądze z odskodowania i miałem je przewiezc z jednego miejsca do drugiego. Pani w banku wezwała mi taksówkę. :D Były czasy.

Tak z ciekawostek to kiedyś stałem sobie w kolejce w banku, a przede mną był pan, który wyciągnął z plecaka 2 reklamówki (z Biedronki) pełne gotówki i wpłacił w okienku dla osób prywatnych. Tak na moje oko około 200 tys. :) Morał z tego taki, że jak masz przy sobie taką kasę to najlepiej zachowywać się naturalnie i nie rzucać w oczy :P
Znam historię doradcy, niepracujacego w banku, do którego przyszło mażeństwo także z reklamówką pieniędzy, bo wczesniej wspominal im cos od obrej lokacie, to chcieli mu je oddac. Reklamówki z kasą to jest to :D
Cytuj
Odpowiedź