• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w ziemię

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 13:21
Zeby uzyskac dofinansowanie trzeba miec prawie 11ha i dobre wyksztalcenie rolnicze.
Cytuj
mariamass

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 12:13
U nas na wsi ceny działek oraz domów bardzo pospadały. Były duże jeszcze 5-10 lat temu kiedy w okolicy funkcjonowała huta szkła. Było zatrudnienie, ludzie się tutaj przeprowadzali oraz budowali domy. Obecnie huty nie ma, nie ma pracy. Osada jest z dala od większych ośrodków miejskich tak więc wiele osób się stąd przeprowadza.

Czyli jak widzicie inwestowanie w ziemię nie jest tak opłacalne jak może się wydawać.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 13:29
Ja tam się cieszę, że ceny spadają. A to dlatego, że zamierzam za parę lat kupić działeczkę na jakiejś wsi, z domkiem, albo domek wybudować i osiąść tam już na stałe. Albo jak przejdę na emeryturę. Zastanawiam się tylko, czy powinnam już teraz coś kupić czy czekać, aż ceny jeszcze spadną? Są szanse, że jeszcze spadną?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 13:47
ElżbietaMaj napisał
Ja tam się cieszę, że ceny spadają. A to dlatego, że zamierzam za parę lat kupić działeczkę na jakiejś wsi, z domkiem, albo domek wybudować i osiąść tam już na stałe. Albo jak przejdę na emeryturę. Zastanawiam się tylko, czy powinnam już teraz coś kupić czy czekać, aż ceny jeszcze spadną? Są szanse, że jeszcze spadną?

Szanse są że spadną, szanse są że wzrosną ;) Wszystko zależy od lokalizacji.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 12:13
Czytałem, ze teraz jest wlasnie swietny czas zeby inwestowac w nieruchomosci i zmiemię, nie ma na co czekac, bo beda juz podobno tylko drozeć.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 9:30
Tak jak z walutami, trudno jednoznacznie przewidziec, czy bedzie drozało.
Cytuj
ireneuszkrosta

Niezarejestrowani

3.8.2015 15:13
Moje Miejsce - tutaj są całkiem niezłe ceny działek nad jeziorami na Pojezierzu Dobrzyńskim. Zanim się zainwestuje, trzeba trochę poczytać, obejrzeć, porównac kilka ofert. Mam to za sobą, bo od jakiegoś czasu interesuje się tematem. Moim zdaniem to bardzo dobra lokata kapitału, ale długoterminowa.
Cytuj
Odpowiedź