• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przeniesienie konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 6:46
Ja od 5 lat mam konto w BZ WBK i jestem zadowolona. Jeszcze nie zdarzyło mi się narzekać i myśleć o rezygnacji chociaż czasami denerwują mnie opłaty za kartę. Moja babcia namawiała mnie kiedyś na założenie konta w ING bo ona ma tam od 20 lat ale jakoś nie jestem przekonana.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:00
ja tak raz miałam że przesłałam kase męzowi na konto które juz było zamknieto i wróciło do mnie dopiero po 2 tygodniach :/ no ale chociaż tyle że wróciło bo myślałam że kasa przepadła :) ja dlatego jestem niechetna do przenoszenia kont zwłaszcza firmowych bo potem sa zawsze takie problemy.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:51
Przecież na wszystko ma sie odpowiednie dokumenty, wyciągi itd. nie ma szans zeby pieniadze zgineły. Chociaz faktycznie lepiej wszystko sprawdzać i np. miec chwilkę 2 konta na raz.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 10:25
Mi też kiedyś zdarzyło się przelać pieniądze na złe konto, ale wróciły błyskawicznie. Nawet nie zauważyłam, że konto było złe. Dopiero Pani z allegro mnie poinformowała, że wysłałam pieniądze na stare konto jej męża i że bank odesłał pieniądze. Musiałam robić przelew jeszcze raz ale przynajmniej odzyskałam pieniądze a później dostałam paczkę na którą czekałam. Mało brakowało a wystawiłabym tej Pani negatywny komentarz.
Cytuj
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:32
Ja miałam podobna sytuacje ale przelew nie został przyjęty przez bank na który wysłałam pieniądze .Przecież jak robię przelew wpisuje imię i nazwisko osoby oraz numer jej konta .W banku od razu się pokapowali i cofnęli przelew .A tak się obawiałam Że stracę pieniądze i towar do mnie nie dotrze .
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 11:06
Martusia90 napisał
Ja miałam podobna sytuacje ale przelew nie został przyjęty przez bank na który wysłałam pieniądze .Przecież jak robię przelew wpisuje imię i nazwisko osoby oraz numer jej konta .W banku od razu się pokapowali i cofnęli przelew .A tak się obawiałam Że stracę pieniądze i towar do mnie nie dotrze .
Właśnie w ten sposób powinny postepowac banki. Niestety tam czasem tez zdarzają się pomyłki, wtedy trzeba dociekać swoich praw.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 14:53
a co myślicie o koncie w Alior Bank tyle się teraz o nich mówi ,ciągle widzę reklamy które szczerze zaczynają mnie przekonywać .Za zakupy zwracają 3% to zawsze jakieś oszczędności ,darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów ,a opaty za kartę tylko 5 zł.Jak myślicie warto tam założyć konto ?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 15:06
Marcel09 napisał
a co myślicie o koncie w Alior Bank tyle się teraz o nich mówi ,ciągle widzę reklamy które szczerze zaczynają mnie przekonywać .Za zakupy zwracają 3% to zawsze jakieś oszczędności ,darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów ,a opaty za kartę tylko 5 zł.Jak myślicie warto tam założyć konto ?
Wiele banków wciąż proponuje konta osobiste z możliwością zysku. o tym, gdzie można zarobić najwięcej pisaliśmy - http://www.comperia.pl/gdzie-po-konto-z-moneyback-a-gdzie-mozna-zarobic-w-inny-sposob.html
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:33
ja mam w mbanku jedno konto i tam co chwile przychodza mi jakieś zniżki na ciuchy, jedzenie i kino ale wiecie co .. w ogóle z nich nie korzystam bo zazwyczaj są tak dobrane ze np mam juz spodnie albo jestem po obiedzie :p moze jesli by pomyśleli nad jakąś presonalizacja tych ofert to byłoby lepiej :)
Cytuj
be free like a child
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:19
To proste. Załóż nowy rachunek tam gdzie masz 0zł za wszystko ( ja np taki rachunek mam w Gettin Online) po podpisaniu umowy poproś o taką karteczkę dla pracodawcy, na podstawie której będzie mógł przelewać Ci pieniążki na nowe konto.
Cytuj
Odpowiedź