• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty mobilne. Jakies minusy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:07
Kurcze pierwszy raz słyszę o takiej lokacie nie sądziłam że coś takiego mogą wy myśleć. Ale skoro piszecie że tak sie to opłaca to ja muszę zorientować sie czy w moim banku mają też taką oferte i jakie sa jej warunki. Może póki to jest taka "nowość" a oprocentowanie wyższe warto skorzystać.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 1:27
O ja też pierwsze słyszę o tego typu lokacie, widać banki musza wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta i oferować co róż to nowe usługi., ktoś wie w których bankach taka mobilna lokata jest obecnie dostępna bo może i ja bym się pokusiła na taka ofertę.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:13
Rozumiem, że ROR to konto w banku?;) Ja mam konto w WBK czy oni mają w swojej ofercie lokatę mobilną? Zainteresowała mnie ta lokata:) Mam odłożone 5 tysięcy i zastanawiałam się gdzie je ulokować. Zabezpieczenia na lokacie mobilnej wydają się być porządne i oprocentowanie też nie jest złe... Wchodzę w to:)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 13:45
lilka napisał
Rozumiem, że ROR to konto w banku?;) Ja mam konto w WBK czy oni mają w swojej ofercie lokatę mobilną? Zainteresowała mnie ta lokata:) Mam odłożone 5 tysięcy i zastanawiałam się gdzie je ulokować. Zabezpieczenia na lokacie mobilnej wydają się być porządne i oprocentowanie też nie jest złe... Wchodzę w to:)
Tak, WBK ma w swojej ofercie lokatę mobilną. Oprocentowana jest ona na 4 proc. Minimalnie ulokować można 1 000 zł, maksymalnie 10 000 zł. Wada produktu jest to, że można założyć tylko jedna lokatę.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:15
Dziękuję za odpowiedź:) Po niedzieli przejdę się do WBK-u i założę tą lokatę. Naprawdę jej jedyną wadą jest to, że można założyć tylko jedną? Jak dla mnie ok. Szkoda tylko, że limit jest do 10 tysięcy złotych. Można starać się o założenie drugiej lokaty ale w innym banku czy jest to sprawdzane?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 9:46
lilka napisał
Dziękuję za odpowiedź:) Po niedzieli przejdę się do WBK-u i założę tą lokatę. Naprawdę jej jedyną wadą jest to, że można założyć tylko jedną? Jak dla mnie ok. Szkoda tylko, że limit jest do 10 tysięcy złotych. Można starać się o założenie drugiej lokaty ale w innym banku czy jest to sprawdzane?
Oczywiście łącznie posiadać można wiele produktów, z reguły banki pozwalają zakładać klientom więcej niż jeden produkt.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 15:06
Założyłem sobie tę lokatę w Millennium na 3-miesiace, mam oprocentowanie 4,5. Musiałem założyć konto, ale trudno i tak już tyle szukałem. Zresztą to które miałem wcześniej w PKO było fatalne. Wiec 4, 5 proc. to chyba ładnie.
Cytuj
bemich

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 9:05
wciaz nie rozumiem roznicy miedzy lokata mobilna i lokata niemobilna. czy roznica twki w tym, ze po to, zeby zalozyc lokate mobilna musze zalogowac sie do systemu bankowego za posrednictwem smartfona albo tableta?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:27
bemich napisał
wciaz nie rozumiem roznicy miedzy lokata mobilna i lokata niemobilna. czy roznica twki w tym, ze po to, zeby zalozyc lokate mobilna musze zalogowac sie do systemu bankowego za posrednictwem smartfona albo tableta?
Tak, są to depozyty o depozyty, które można założyć tylko z poziomu aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym. Chcąc założyć lokatę mobilną trzeba posiadać konto w danym banku, bo proces deponowania pieniędzy odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:05
Teraz to już wszystko jest mobilne, z tym, że ja mam jakoś małe zaufanie do tego typu wymysłów. Wiem, że sporo ludzi z tego korzysta, ja jednak nie mogę nic więcej na ten temat powiedzieć niestety.
Cytuj
Odpowiedź