• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty mobilne. Jakies minusy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 15:11
Zastanawiam się nad założeniem lokaty mobilnej, to coraz popularniejsze. Zastanawiam sie czy to bezpieczne i czy nie lepiej pójść do banku i założyć sobie lokatę.
Cytuj
bemich

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 15:22
A co to jest lokata mobilna?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.4.2014 15:25
Lokaty Mobilne to produkty bezpieczne. Korzysta się z nich poprzez specjalną, zabezpieczoną aplikacje. W większości przypadków trzeba posiadać konto w danym banku. Obecnie większość z ofert jest atrakcyjniej oprocentowana niż lokaty standardowe. Jeśli mielibyśmy coś sugerować, to warto zastanowić się nad ofertą Banku Millennium. Jest to lokata mobilna, należy co prawda posiadać ROR w Banku Millennium, ale bank oferuje bezpłatny rachunek Konto Internetowe. Ulokować można od 500 do 10 tys. zł. Oprocentowanie to 4,0 proc.
pisaliśmy o tym:http://www.comperia.pl/newsy/13220-promocja-lokaty-mobilnej-w-banku-millennium-przedluzona.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

6.5.2014 15:12
Te lokaty mobilne na prawdę póki co zdaja sie nie mieć wad. Np. w Plus Banku jest teraz promocja, że lokując pieniądze na 3 miesięcznej lokacie oprocentowanie wynosi 3,35%, a nie jak standardowo 3,10%, roczna oprocentowana jest na 3,60%, a standardowa była 3,20%.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.5.2014 14:00
Ta w Millennium jest chyba calkiem niezla, tylko nie mam konta w Millennium, a nie chce miec kolejnego roru.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.5.2014 14:09
To zamknij ten ktory juz masz. Ja korzystam z usług Millennium i jestem zadowolony. Masz zagwarantowany spory zysk. Oplaca się na prawde.
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 9:26
szczerze to daleka bym była od takiego skakania po rorach :) ja mam dwa konta i czasami mysle że o dwa za dużo :) ciekawe jakie mają zabezpieczenia na tych aplikacjach i co w przypadku gdy ktoś ukradnie ci telefon tablet czy cokolwiek mobilnego :) trochę chyba bym się bała :)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2014 10:27
ewelina napisał
szczerze to daleka bym była od takiego skakania po rorach :) ja mam dwa konta i czasami mysle że o dwa za dużo :) ciekawe jakie mają zabezpieczenia na tych aplikacjach i co w przypadku gdy ktoś ukradnie ci telefon tablet czy cokolwiek mobilnego :) trochę chyba bym się bała :)
Aplikacje mobilne posiadają wiele zabezpieczeń, po pierwsze posiadają indywidualny kod PIN odblokowujący aplikację, zazwyczaj po podaniu kilkakrotnie PINU aplikacja zostaje zablokowana, automatycznie blokują się jeśli przez jakiś czas np.10-15 minut ich nie używamy, a także połączenie z bankiem są szyfrowane. Oczywiście klienci również muszą dbać o bezpieczeństwo, zwłaszcza o kod PIN. Ważne żeby instalować aplikacje z pewnych źródeł i korzystać z rekomendowanych wersji systemów, warto używać programu antywirusowego i pamiętaj o jego regularnej aktualizacji.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 10:28
ewelina dokładnie tak jak pisze pan ekspert :) jak masz pin i nie masz go np napisanego w pamieci telefonu to nie masz sie co bać :) mam tylko nadzieje ze w aplikacji nie ma mozliwosci ustawienia pamiętaj pin lub coś takiego jak przy simlockach bo byłby problem :) a co do antywirusów na komórkę to teraz to rzeczywiście już jest must have bo po prostu kazdy szuka luki w systemie :D
Cytuj
be free like a child
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 15:28
hmm no to rzeczywiście te piny i hasła mnie troche przekonują, aczkolwiek ja po prostu chyba jestem taka trochę staromodna że się boje tego całego wykradania danych itd, nie mówiąc już o tym że mieszkając w warszawie to trzeba się mieć na uwadze :) to są jeszcze jakieś minusy ? :)
Cytuj
Odpowiedź