• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Orange Finance czy T-Mobile UB?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 11:46
Właśnie, trzeba by czytać oferty, a nie wygłaszać sady na podstawie nazwy. Zresztą myślę, ze właśnie dzięki temu te banki jakoś se bardzo nie rozwinął. Bo ludzie patrzą przez pryzmat: jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:09
no ale trudno się dziwić że tak ludzie myślą, np pomyśl panasonic kupiłbyś u nich mikrofalę bo ja chyba nie, albo ktoś się skupia na swoim lead produkcie albo się rozdrabnia i nie robi wszystkiego dobrze :)
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 14:52
koralka22 napisał
no ale trudno się dziwić że tak ludzie myślą, np pomyśl panasonic kupiłbyś u nich mikrofalę bo ja chyba nie, albo ktoś się skupia na swoim lead produkcie albo się rozdrabnia i nie robi wszystkiego dobrze :)
Trzeba przegladac oferty, a nie kierować się wrażeniami. Mikrofala to chyba nie to samo co kredyt czy konto jednak :D
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 10:49
Z tego co widziałem to te oferty sa podobne, maja proponować na zachętę darmowe i łatwe w obsłudze konta. Ciekawe kiedy te warunki zaczną sie zmieniać, nie koniecznie na lepsze.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 13:38
Tutaj macie artyku http://www.comperia.pl/artykuly/o_kredytach_gotowkowych/18964-orange-finance-czy-t-mobile-ub-czyje-konto-lepsze.html popatrzcie, możecie przeciez tez skorzystać z porównywarki.
Cytuj
Odpowiedź