• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Orange Finance czy T-Mobile UB?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 9:13
Operatorzy komórkowi wchodzą na rynek usług finansowych. Stało się. Proponują nam konta osobiste. Sprawdziliśmy, która oferta jest korzystniejsza. Wyniki prezentujemy tutaj.
Co Państwo na to?
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 13:40
Ja jestem zwolenniczką orange, chociaz sama nie korzystam z konta w Orange, wydae mi się, że jest to operator bardzo otwarty na swoich klientów, jak dotąd się na nich nie zawiodłam. Być może moja opinia bierze się z faktu, że nie miałam do czynienia z T-mobile, ale w sumie benefity w orange przekonują mnie bardziej.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:41
Mnie jakos nie przekonują telefonie komórkowe jako usługi finansowe. Bank powinien zajmować sie finansami a telefonie komórkowe połączeniami. To tak jak by w sklepie spożywczym można było wymienić opony z letnich na zimowe.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:55
Mnie ten T-Mobile troche przekonuje, chociaz jak ma iść do jakiegoś banku by załatwić jakąś finansową sprawe to zdecydowanie bardziej stawiam na te tradycyjne banki
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:47
Nie wiem czemu teraz padła taka moda na to by telefonie komórkowe zaczeły oferować usługi bankowe. Dla mnie jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:03
A ja im tam jakoś świetlanej przyszłości nie wróże. Teraz każda telefonia otwiera bank bo chce załapać dodatkowych kilentów. Ale nie wiem czy jest na to jakiś specjalny popyt bo ludzie nie ufają takim instytucjom.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:27
Orange, bo mam tam numer i wg mnie to najlepszy operator. Nie wiem jeszcze nic dokładnie o ofercie orange finance, ale już rozważam zmianę, muszę tylko zagłębić się w temat.
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:31
Mi się wydaje, że T-mobile jest bardziej światowe i daje więcej możliwości niż Orange. Może i firmy kojarzą się tylko z operatorami, ale to przecież nie znaczy, że ich usługi finansowe są gorsze tym bardziej że często w porównywarkach są na liście wyżej niż nie jeden bank z dużym stażem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 13:31
Chyba bardziej opłaca sie t-mobile, wszystko masz za darmo, dopóki nie zmieni sie oferta to dobra opcja.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 15:09
Przeciez zarówno w Orange Finance, jak i w T-Mobile UB prowadzenie konta osobistego jest darmowe.
Wypowiedź została zmieniona przez: ann 12.11.2014 15:09
Cytuj
Odpowiedź