• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowe wypłatomaty - gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:27
Wpłatomaty to większość banków ma darmowe. Jeszcze nie spotkałam się z tym,żeby bank brał pieniądze, za to, że je wpłacasz.
Swoją drogą takie wpłatomaty są naprawdę wygodne. Szkoda, że nie wszystkie banki jeszcze je mają.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 21:31
WBK ma darmowe wpłatomaty ale ja z nich nie korzystam bo się boję:) Wolę podejść do stanowiska w banku i poprosić o wpłacenie pieniędzy na konto, niż później zastanawiać się czy kasa wpłynęła na konto czy nie. Wpłatomaty są dostępne np. w centrach handlowych? Ja widziałam tylko w banku.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:31
Jest coś takiego jak wypłatomaty? Ja słyszałam tylko o bankomatach i wpłatomatach. Chyba coś ci się pomyliło:) Zapytaj w swoim banku czy mają te wpłatomaty bo z tego co wiem prawie każdy bank ma darmowe bankomaty. Ja jeszcze nigdy nie korzystała z wpłatomatu.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:51
moniuska20 napisał
Jest coś takiego jak wypłatomaty? Ja słyszałam tylko o bankomatach i wpłatomatach. Chyba coś ci się pomyliło:) Zapytaj w swoim banku czy mają te wpłatomaty bo z tego co wiem prawie każdy bank ma darmowe bankomaty. Ja jeszcze nigdy nie korzystała z wpłatomatu.


Mój bank nie ma wpłatomatu chyba, że o nim nie wiem. Z tego co wiem to ma chyba wpłatomat na pewno ING i MBANK wiecie jeszcze jakie banki mają? PKO chyba nie ma z tego co wiem?
Cytuj
Odpowiedź