• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowe wypłatomaty - gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:34
Witam,
chciałem zapytać czy orientujecie sie może, które z banków mają darmowe wypłatomaty? Słyszałem ze to bardzo fajna obcja ale nie bardzo wiem jak sprawdzić gdzie jest taka bezpłatna oferta.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:40
A co to w ogóle cos takiego jest? ja pierwszy raz o czymś takim słysze. Może byś mi to jakos przybliżył? Na jakiej zasadzie jest taki wypłatomat?
Cytuj
Tancereczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:15
A to nie jest cos takiego jak możliwość wypłacenia gotówki np w kasie w sklepie czy na stacji benzynowej? Ja nie miałam okazji z czegoś takiego korzystać. Ale jak sie nie myle to jest to właśnie to
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 9:40
Moze chodziło o wpłatomat?
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:04
Pewnie właśnie o wpłatomat, chyba że o te urządzenia do płacenia rachunków, o których pisałem przed chwila w innym wątku.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 12:59
Wypłatomat, a nie czasem wpłatomat? Bo jeżeli mówisz o wpłatomacie to większość banków ma je darmowe, ja się jeszcze nie spotkałam, żeby trzeba było płacić. Jeżeli natomiast rzeczywiście miałeś na myśli wypłatomat to nie mam pojęcia co to takiego.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:00
Mi też się wydaje, że chodziło o wpłatomat. Nie ma chyba czegoś takiego jak wypłatomat, są bankomaty:P Co do wpłatomatów to ma je praktycznie każdy bank i są darmowe. Jakiś czas temu wpłacałam przez jeden pieniądze w WBK-u ale jakoś mi się to nie spodobało. Wolę podejść do kasy i mieć pewność, ze pieniądze są na moim koncie.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:41
w krakowie np w galerii bronowickiej i w kazimierzu chyba też widziałam coś takiego obok zwykłego bankomatu -- koles podszedł i sie zdziwił ze mu kasy nie dało ehhe ludzie nie potrafią czytać :p
Cytuj
be free like a child
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 21:27
no a tez widziałam w SCC w Katowicach coś takiego i z tego co pamiętam za aktywację tego płaci się tam chyba 1 zł, a pózniej nic, ale niestety nie pamiętam jakie banki ten wpłatomat obejmował.
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:33
wypłatomaty - tj. bankomaty swpoje chyba każdy bank ma bezpłatne. jak chodzi o wpłatomaty, to widziałam takie niebieskożółte i część banków po zapłaceniu kosztów aktywacji ma je darmowe. Wydaje mi się że bz wbk ma wpłatomaty swoje darmowe, ale chyba jest ich dość mało, bo jak szukałam kiedyś to w mojej okolicy nie było.
Cytuj
Odpowiedź