• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty firmowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:31
Zapewne te lokaty działają na tej samej zasadzie co normalne lokaty i co konta oszczędnościowe dla firm. Po prostu właściciel ładuje tam wszystkie pieniądze firmowe, a nie swoje osobiste. Nie wiem jak oprocentowane są takie lokaty, ale na pewno warto się tym zainteresować.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.8.2014 16:12
Kurcze, własne oszczędności to rozumiem że na lokatę, ale firmową kasę? Jeszcze jakieś overnighty czy powiedzmy na miesiąc to rozumiem, ale chyba firma powinna swoje pieniądze inwestować a nie na lokatę np. na rok ją wsadzac.
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 12:33
Gość napisał
Kurcze, własne oszczędności to rozumiem że na lokatę, ale firmową kasę? Jeszcze jakieś overnighty czy powiedzmy na miesiąc to rozumiem, ale chyba firma powinna swoje pieniądze inwestować a nie na lokatę np. na rok ją wsadzac.


Właśnie dobrze bo po co te pieniądze mają leżeć na kontach firmowych skoro mogę na siebie zarabiać. Ja uważam, że to całkiem fajny pomysł z tym, że firma musiałaby zatrudnić jakiegoś specjalistę żeby dobrze lokował te pieniądze.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 15:04
Zawsze to jakąś inwestycja, jesli maja lezec same sobie to juz lepiej parę procent na nic ugrać, przynajmniej nie stracą na wartości.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:42
Pewnie, ze to sa dobre produkty, jesli firma akurat ma te wolne srodki to prosze bardzo, problem w tym, ze sa marnie oprocentowane.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:00
Z tego co wiem firmy raczej sie nie decyduja na takie okaty , jesli maja srodki to wola nimi zagrać. Na lokatach nie ma zysku za bardzo, to juz firma jak sie decyzuje cos z pieniedzmi zrobic woli je inwestowac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:37
Tez mi sie wydaje, ze przedsiebiorcy raczej nie bawia sie w lokaty firmowe, po co maja lokowac pieniadze na 2proc., skoro za chwile moga byc im te srodki potrzebne.
Cytuj
Odpowiedź